В Палаці культури МВС відбулась всеукраїнська конференція з нагоди 95-річчя ФСТ «Динамо» України.

       В Палаці культури МВС відбулась всеукраїнська конференція з нагоди 95-річчя ФСТ «Динамо» України.

       У конференції взяли участь Міністр внутрішніх справ України, голова ФСТ «Динамо» України Арсен Аваков, секретар Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту Григорій Суркіс, перший заступник голови ФСТ «Динамо» Віктор Корж, президент НОК України Сергій Бубка, керівники правоохоронних відомств, народні депутати, ветерани та зірки українського спорту.

       З нагоди ювілею ФСТ «Динамо» у листі привітав Президент України Володимир Зеленський. Він зазначив, що Україна спортсменами товариства, які щорічно приносять перемоги нашій державі. «Маємо разом зробити усе можливе, аби створити належні умови українським спортсменам для підготовки, участі та успішного виступу на літніх Олімпійських іграх 2020 року в Японії», – йдеться у вітальному листі.

       У свою чергу, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підкреслив:

       «Ми живемо у непростий час, однак наші здобутки неможливі без спортивних перемог. Я ціную, те, що у спорт приходить молодь, і я хочу, щоб їх було більше у спорті. Але не менш ціную досвід наших ветеранів, без яких молоді буде важко». Арсен Аваков закликав керівників відповідних підрозділів розвивати складову фізичної культури та спорту, бо це кваліфікація наших правоохоронців.

       Перший заступник голови товариства Віктор Корж звернув увагу, що до складу «Динамо» наразі входить понад 600 колективів фізичної культури і 180 тисяч членів. За весь період діяльності було здобуто 169 олімпійських нагород, 68 – за роки незалежності. Він наголосив на важливості розвитку дитячого спорту, розвитку ДЮСШ, яких товаристві – 13.

       Водночас Віктор Корж закликав не допустити подальшого скорочення мережі спортивних шкіл під гаслами децентралізації.

       Наприкінці урочистого заходу відбулась церемонія нагородження переможців «Динаміади -2019».

 1

 2

 4

 5