Перша декада листопаду, зазвичай період національних урочистостей та спортивних змагань. За традицією, вже 98 років найбільше спортивне громадське об’єднання відзначає річницю з дня заснування.  В умовах повномасштабної військової агресії, коли понад 3- х тисяч динамівців захищають Україну на фронті титуловані спортсмени, відомі активісти та урядовці зібрались, щоб підтримати традицію і український спортивний рух  в умовах війни.

Почесними гостями ФСТ “Динамо” України були:  Георгій Мазурашу, член комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту, Сергій Шкарлет, Міністр освіти і науки, Катерина Павліченко, заступник Міністра внутрішніх справ, Матвій Бідний заступник Міністра молоді і спорту України, Валерій Борзов віцепрезидент НОК, головними героями урочистостей  стали видатні спортсмени, які є призерами та олімпійськими чемпіонами: Людмила Турищева, Людмила Лузан, Тарас Данько, Геннадій Авраменко, до події також долучились  керівники правоохоронних органів.

Віктор Корж, перший заступник голови ФСТ “Динамо” України акцентував, що попри скасування проведення всіх спортивних заходів у першому півріччі 2022 року на  період дії воєнного стану ФСТ “Динамо” України не зупинило роботу, докорінно змінивши формат діяльності та сконцетрувавшись на наданні допомогу ЗСУ, територіальній обороні, вимушеним переселенцям та всім, хто веде боротьбу.

До щоденних завдань Товариства  з фізкультурно- оздоровчої роботи, реалізації державної політики щодо залучення дітей до спортивних занять фізичною культурою і спортом, виховання патріотизму і гуманістичних цінностей, підготовки олімпійського резерву додались невідкладні гуманітарні напрямки.

Організували та провели 41 гуманітарний захід, на нашому рахунку 11 благодійних акцій для понад 1000 учасників.  Було зібрано більш ніж 200000 грн на потреби ЗСУ, інших військових формувань та внутрішніх переселенців. Ми також зібрали та розподілили понад 190 тонн гуманітарної допомоги. Для більш ніж 5000 наших громадян, які внаслідок військової агресії стали біженцями  ФСТ “Динамо” України знайшли та облаштували нові домівки. Отже девіз ФСТ “Динамо” України – сила в русі і єдності не лише про спорт, саме так розуміємо наше покликання об’єднувати спортивну громаду нашої країни”  – розповів Віктор Корж,  перший заступник голови Динамо.

До привітань та вшанування в 98 річницю був доданий анонс нового напрямку співпраці з Благодійним Фондом “Реконструкції та розвитку України”  – збір на мобільні шпиталі для фронту.

“Наявність невідкладної фахової медичної допомоги в сучасних умовах – це 100 життів наших громадян щодня, найкращих та хоробрих захисників. Сьогодні нагальна потреба фронту 52 мобільних шпиталі, майже за два тижні перший з них поїде на Схід. Друзі, впевнений, із звичкою та волею до перемоги як ФСТ “Динамо” України медична допомога стане доступною для кожного захисника та захисниці нашої країни” – закликав Артем Гончаренко, голова БФ “ Реконструкції та розвитку України”.