21 грудня олімпійська кінно спортивна база в Києві перетворилась на резиденцію Святого Миколая. ФСТ “Динамо” України та благодійний фонд  “Реконструкції та розвитку України”, “МЕТРО Кеш енд Кері Україна” та партнери і друзі фізкультурно- спортивного товариства провели дитяче свято до дня святого Миколая. Для дітей підготували цікаву програму заходу. Були показові виступи спортсменів- вихованців ДЮСШ з кінного спорту. Гостям свята провели інтерактивну екскурсію базою, дітлахи мали можливість почастувати коней смаколиками. Особливими були показові виступи вибухотехнічної служби, під час яких дітям розповідали про правила поводження з вибухонебезпечними предметами. Також були виступи кінологічної служби і кожен бажаючий міг зробити фото з чотирилапими друзями.  Веселу атмосферу свята забезпечив Назар Сус з “Солома шоу”, за те щоб учасники не залишились голодними подбала Національна гвардія яка розгорнула польову кухню.

Для дітей провели “ігри патріотів”, розіграли багато призів, а в кінці свята кожен учасник отримав подарунки, які підготували перший заступник ФСТ “Динамо” України Віктор Корж, “МЕТРО Кеш енд Кері Україна” та друзі фізкультурно- спортивного товариства.

“Ми віримо в перемогу, ми віримо в щасливе майбутнє наших дітей і робитимемо все, щоб їх життя було кращим. Сьогодні для них ми організували це свято, щоб подарувати трішки дива. І переконаний, що серед них є майбутні олімпійські чемпіони ” – зазначає Віктор Корж, перший заступник голови ФСТ “Динамо”

Тож всі отримали позитивні емоції, подарунки і незабутні  враження, які особливо важливі в теперішніх умовах.

“Резиденція Святого Миколая спільно з ФСТ “Динамо” це можливість привернути увагу до такого важливого проекту, як мобільні шпиталі. Це не збір грошей, але це інформаційна кампанія, для того щоб люди розуміли наскільки важливе життя і що всі ми боремося заради перемоги, задля того, щоб дати щасливе майбутнє нашим дітям. Дитячі посмішки, які ми бачили на цьому святі і той факт що діти почали спілкуватися і гратися, незважаючи на те що в країні війна і те що діти гралися в сніжки ще до того, як офіційно почалось свято, офіційна частина – це вже говорить про те, що наш захід пройшов успішно. Пройшов успішно тому, що ми мали можливість дати дітям свято  в той день, коли навколо  відбуваються жахливі події.” – резюмував Артем Гончаренко, керівник благодійного фонду “Реконструкції та розвитку України”