З радістю повідомляємо про успішне відкриття та реконструкцію спорткомплексу Волинської обласної організації ФСТ “Динамо”. Цей спорткомплекс був введений в експлуатацію ще на початку 60-х років і прослужив майже півстоліття. Однак його технічний стан став настільки поганим, що його подальша експлуатація була неможливою. З урахуванням цих обставин, ми вирішили діяти із власної ініціативи, не розраховуючи на підтримку.

“Ми створили спеціальний штаб та залучили батьків, небайдужих громадян, меценатів та спонсорів до цього проекту. Протягом двох з половиною років ми змогли зібрати понад 4 мільйони гривень і повністю відновити спорткомплекс “від дверей до даху”. Зараз у комплексі є сучасні роздягальні, туалети, чудовий спортивний зал і сучасне покриття, що відповідають вимогам для проведення змагань на рівні всієї України та навіть міжнародного рівня.” – розповідає Віктор Корж, перший заступник голови ФСТ “Динамо” України.

Зусилля були спрямовані на відновлення роботи дитячо-юнацької спортивної школи, яка повністю фінансується товариством Динамо та партнерами, спортивним клубом “Прайд”. Вже зараз близько 300 дітей займаються декількома видами спорту та демонструють показові виступи.

“Я хочу скористати цією нагодою, щоб ще раз висловити подяку всім небайдужим людям і підприємцям Волині та Луцька, які долучилися до відновлення цього спортивного комплексу. Ваша спільна праця вже сьогодні призводить до великого добра для дітей та молоді, і ми віримо, що завдяки вашим зусиллям ми матимемо тут нових олімпійців та патріотичних громадян України. Також цей спорткомплекс надає можливість правоохоронцям проводити заняття зі спеціальної фізичної підготовки. Знову велике спасибі всім за ваш вагомий внесок у цю справу!” – резумує Віктор Корж, перший заступник голови ФСТ “Динамо” України