Представництво у збірних командах України (2020 рік): 401 спортсмен

       Учасники і призери Олімпійських Ігор: з 1964 року по теперішній час понад 100 учасників, із них 25 спортсменів стали переможцями та призерами Олімпійських ігор.

       Майже 12928 членів товариства.

       34 колективи фізичної культури правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб області та відомчі вищі навчальні заклади.

       Види спорту:

       гімнастика спортивна, дзюдо, легка атлетика, стрільба з луку, фехтування, велоспорт, тхеквондо ВТФ, боротьба вільна, бокс, сучасне п’ятиборство, бадмінтон, біатлон, футбол, важка атлетика, синхронне плавання, регбі, боротьба самбо, гирьовий спорт, кікбоксинг WPKA, кікбоксинг ВТКА, кікбоксинг ІСКА, козацький двобій, панкратіон, греплінг, регбіліг  та універсальний бій.

       КСДЮСШОР «Динамо»:

       легка атлетика, гімнастика спортивна, велоспорт, тхеквондо ВТФ, бокс, дзюдо, футбол, регбі.

       Навчається 939 юних спортсменів.

       Адреса: вул.. Динамівська, буд. 3, м. Харків, Україна, 61023

       Змагання:

       Кубок «Динамо» і відкриті обласні змагання з велосипедного спорту (трек) пам’яті заслуженого тренера України з велоспорту Чорного О.С., Числова І.І. та Сорокіна О.І.;

       турнір з дзюдо пам’яті воїна-інтернаціоналіста Кісіля В.О.;

       Кубок «Динамо» з міні-футболу пам’яті Фоміна В.В.;

       Кубок «Динамо» зі стрільби з бойової зброї пам’яті Карпенка С.П.,

       Кубок «Динамо» з хокею з шайбою серед любительських команд.

       Спортивна база:

       база олімпійської підготовки: спортивний комплекс «Динамо»: зал боксу, зал гімнастики спортивної, легкоатлетичний стадіон з тренажерним залом, легкоатлетичний манеж з залом дзюдо, велотрек з тренажерним та ігровим залами, тенісні корти, волейбольні майданчики, запасне футбольне поле з міні-футбольним майданчиком, гуртожиток «Динамо».

       Адреса: вул. Динамівська, 3, м. Харків

       Телефон: (093) 313-95-39

       e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

       Facebook: https://www.facebook.com/kharkivdinamo

       Сайт: http://dinamo.kharkiv.ua/

       Щороку понад двох с половиною тисяч спортсменів обласної організації беруть участь у спортивних змаганнях різного рівня від найпрестижніших Олімпійських ігор, чемпіонатів та Кубків Світу  та Європи, Всесвітніх універсіад до чемпіонатів та Кубків України. Представники обласної організації активно беруть участь і у професійно-прикладних видах спорту, посідають призові місця у чемпіонатах ФСТ «Динамо» України.

       Впродовж останніх 10 років обласною організацією підготовлено: 31 заслужених майстрів спорту, 79 майстрів спорту міжнародного класу, 338 майстра спорту. 14 наставникам присвоєно звання «Заслужений тренер України». Харківське «Динамо» є одним з лідерів серед територіальних організацій Товариства по підготовці молодих талановитих спортсменів до складу збірних команд України з видів спорту.

       У тісній співпраці з органами місцевого самоврядування Харківська обласна організація «Динамо» сприяє підготовці спортсменів з олімпійських та неолімпійських видів спорту. Крім того, проводить щорічні комплексні спортивні змагання за програмою «Спартакіада» серед працівників та військовослужбовців правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб в Харківській області та відомчих вищих навчальних закладів..

       Особлива гордість – 24 олімпійські нагороди, що їх здобули харківські динамівці.

       Славу харківському «Динамо» за радянських часів приносили олімпійські чемпіони Олексій Баркалов – водне поло, Катерина Куришко – веслування (байдарка), Рустам Шарипов – гімнастика, Сергій Петренко хокей з шайбою, призери Олімпіад: Тетяна Девятова та Володимир Долгов – плавання, Анатолій Новіков – дзюдо, Михайло Тишко – фехтування.

       За роки незалежності України харківські спортсмени добилися ще більших блискучих перемог на Олімпійських іграх:

  • ХХVІ літні Олімпійські ігри 1996 року в м. Атланта: взяли участь 5 харківських динамівців, золота та бронзова медаль у Рустама Шаріпова з гімнастики спортивної.
  • XXVII літні Олімпійські ігри 2000 року в м. Сідней: взяли участь 10 харківських динамівців, дві золоті та срібну медалі у Яни Клочкової в плаванні, срібна медаль у Валерія Гончарова з гімнастики спортивної, бронзова медаль у Сергія Данильченка з боксу.
  • XXVIII літні Олімпійські ігри 2004 року у м. Афіни: взяли участь 17 харківських динамівців, дві золоті медалі у Яни Клочкової в плаванні, золота медаль у Гончарова Валерія з гімнастики спортивної, бронзові медалі у Рубана Віктора та Сердюка Олександра у стрільбі з лука.
  • XXIX літні Олімпійські ігри 2008 року у м. Пекін: взяли участь 22 харківських динамівця: золота медаль у Рубана Віктора зі стрільби з луку; бронзова медаль у Пригорова Олексія з стрибків у воду.
  • ХХХ літні Олімпійські ігри 2012 року у м. Лондон: взяли участь 13 харківських динамівців. золота медаль у Торохтія Олексія з важкої атлетики.
  • ХХХІ літні Олімпійські ігри 2016 року у м. Ріо-де-Жанейро: взяли участь 19 харківських динамівців. Бронзова медаль у Бондаренка Богдана з легкої атлетики (стрибках у гору).
  • ХХІІ зимові Олімпійські ігри 2014 року в м. Сочі: взяли участь 3 харківських динамівця.

       Харківська обласна організація Товариства пишається іменами переможців та призерів чемпіонатів та Кубків Світу та Європи:

  • Клочкова Яна – багаторазова переможниця та призер чемпіонатів світу та Європи, рекордсменка світу та Європи з плавання, «Герой України».
  • Шаріпов Рустам – переможець чемпіонату світу та дворазовий переможець чемпіонатів Європи з гімнастики спортивної.
  • Алдатов Ібрагім – дворазовий переможець та багаторазовий призер чемпіонатів світу та Європи з боротьби вільної;
  • Бондаренко Богдан – переможець та призер чемпіонатів світу та Європи, рекордсмен Європи, переможець та призер міжнародних змагань «Діамантова ліга», переможець (команда) та призер ІІ Європейських ігор з легкої атлетики (стрибки у гору);
  • Рубан Віктор – переможець та призер чемпіонатів світу та Європи, переможець І Європейських ігор зі стрільби з лука;
  • Карюченко Дмитро та Хворост Максим – переможці та призери чемпіонатів світу та Європи з фехтування на шпагах (в команді);
  • Яхно Єлизавета, Савчук Анастасія, Федіна Марта, Резнік Катерина, Алексіїва Владислава, Алексіїва Марина, Нарєжна Яна, Шинкаренко Аліна, Апрєлєва Валерія, Гришко Вероніка та Коваленко Олександра – переможці та призери чемпіонатів світу та Європи з плавання синхронного;
  • Гончаров Валерій – багаторазовий призер чемпіонатів світу та Європи, переможець та призер Кубків світу з гімнастики спортивної;
  • Данильченко Сергій – призер чемпіонату світу та переможець чемпіонату Європи з боксу;
  • Торохтій Олексій – призер чемпіонату світу та чемпіонатів Європи, переможець Кубку світу з важкої атлетики;
  • Засєєв Ален – призер чемпіонату світу та чемпіонатів Європи з боротьби вільної;
  • Бережна Тетяна – призер чемпіонату світу та Європи зі стрільби з луку;
  • Коваль Вікторія – призер чемпіонату світу, переможець та призер чемпіонатів Європи зі стрільби з луку;
  • Волошина Анна, Ананасова Лоліта та Садурська Катерина – багаторазові призери чемпіонатів світу, переможці та призери чемпіонатів Європи, багаторазові призери Кубків світу та Європи з плавання синхронного;
  • Тімченко Дімітрій – призер чемпіонату світу, Європи та І Європейських ігор з греко-римської боротьби;
  • Кашуба Олександра – багаторазова переможниця та призер чемпіонатів Європи з плавання синхронного;
  • Грико Владислав – переможець чемпіонату Європи з гімнастики спортивної;
  • Погребняк Наталія – переможниця чемпіонату Європи з легкої атлетики;
  • Вороновський Денис – переможець чемпіонату Європи з тхеквондо ВТФ;
  • Шестак Юрій – переможець чемпіонату Європи з боксу;
  • Деха Ірина – переможниця чемпіонату Європи та Кубку світу з важкої атлетики;
  • Бурдига Наталія – переможниця чемпіонату Європи з біатлону;
  • Попова Ірина – призер чемпіонату світу, переможниця чемпіонату Європи та призер Кубку світу з велосипедного спорту (МТВ);
  • Панфілова Марія – призер чемпіонату Європи з біатлону;
  • Вінокуров Андрій – багаторазовий призер чемпіонатів Європи та переможець Кубку світу з велоспорту (трек);
  • Тібілов Георгій – призер чемпіонату Європи з вільної боротьби;
  • Сапожніков Владислав – призер чемпіонату Європи з велоспорту (ВМХ);
  • Килипко Марина – призер чемпіонату Європи з легкої атлетики (стрибки з жердиною);
  • Бодров Ігор – призер чемпіонату Європи з легкої атлетики (естафета 4х100 м);
  • Крівчач Сергій – призер чемпіонату Європи з дзюдо;
  • Конєва Марина – призер чемпіонату Європи з тхеквондо ВТФ;
  • Окачев Володимир – призер чемпіонату Європи з гімнастики спортивної;
  • Ушеніна Анна – переможниця чемпіонату світу, переможниця та призер командних чемпіонатів світу та Європи, переможниця та призер Всесвітньої шахової Олімпіади;
  • Макаренкова Юлія – багаторазова переможниця та призер чемпіонатів світу та Європи з шашок;
  • Савінов Віктор – багаторазовий переможець чемпіонатів світу та Європи з боротьби самбо;
  • Івакін Тарас – багаторазовий переможець чемпіонатів світу та Європи з армреслінгу;
  • Лукін Богдан – багаторазовий переможець чемпіонатів світу з тайського боксу;
  • Савченко Олександр – багаторазовий переможець чемпіонатів світу та Європи з гирьового спорту;
  • Бутенко Костянтин – багаторазовий переможець чемпіонатів світу з універсального бою;
  • Орлов Юрій – багаторазовий переможець чемпіонатів світу та Європи з гирьового спорту;
  • Савченко Олександр – багаторазовий переможець та призер чемпіонатів світу з гирьового спорту;
  • Новіков Василь – переможець чемпіонату світу та срібний призер чемпіонату Європи з панкратіону;
  • Данченко Андрій – переможець чемпіонату світу та етапів Кубку світу з плавання (ласти);
  • Василенко Артем – багаторазовий переможець чемпіонатів світу та Європи з кікбоксінгу та козацького двобою;
  • Шевченко Анастасія – переможниця чемпіонату світу з боротьби самбо;
  • Шакалова Катерина – переможниця та призер чемпіонату світу з панкратіону та багаторазова переможниця чемпіонату Європи з греплінгу;
  • Вересюк Олександр – багаторазовий призер чемпіонату світу з сумо;
  • Христосов Ігор – багаторазовий переможець чемпіонатів світу з кікбоксингу ІСКА;
  • Свекольникова Катерина – багаторазова переможниця чемпіонатів світу та Європи з козацького двобою;

       Канунніков Максим – багаторазовий призер чемпіонатів світу та Європи  з гирьового спорту.

 

Кубок світу з веслування на байдарках і каное

17.05.2021
В угорському місті Сегеді завершився етап Кубка світу з веслування...

Чемпіонат Європи з водних видів спорту

17.05.2021
У Будапешті триває чемпіонат Європи з водних видів спорту.

Чемпіонат Європи з водних видів спорту

17.05.2021
Динамівські синхроністки стали першими в загальному заліку на чемпіонаті Європи...

Контакти

Адреса: 01021, місто Київ, вулиця Інститутська, 29/3(044) 253-64-25(063) 648-62-69Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Використання матеіралів дозволено за умови посилання на сайт dynamo.ua


© 2021 dynamo Сайт создан WEB-студией In-Look