10 липня під головуванням голови ФСТ «Динамо» України, міністра внутрішніх справ України  Арсена Авакова  за участі міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта   відбулось засідання президії ФСТ «Динамо» України.  

10 липня під головуванням голови ФСТ «Динамо» України, міністра внутрішніх справ України  Арсена Авакова  за участі міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта   відбулось засідання президії ФСТ «Динамо» України.  

Члени президії розглянули низку питань щодо діяльності ФСТ «Динамо» за перше півріччя цього року. «Ми працювали в умовах пандемії, що, звісно,  не могло не позначитися на нашій діяльності. Це  перенесення Олімпійських ігор на 2021 рік  й перенесення термінів національних   змагань, що змусило внести зміни до спортивного календаря наших заходів», – підкреслив перший заступник голови ФСТ «Динамо» України Віктор Корж.

Слід зазначити, що попри обмеження внаслідок  пандемії коронавірусу близько 1900 спортсменів-динамівців взяли участь у 80 міжнародних та всеукраїнських змаганнях з олімпійських та неолімпійських видів спорту (це змагання, які відбулись  на початку року). Було здобуто майже 900 нагород різного рівня (28 нагород на чемпіонатах світу та Європи). На сьогоднішній день динамівцями здобуто 34 олімпійські ліцензії з 11 видів спорту. 
Триває  робота щодо модернізації матеріально-технічної бази. Попри скорочення видатків державного бюджету на капітальний ремонт  було оновлено   низку об’єктів. Зокрема, збудовано баскетбольний  майданчик в Одесі, замінена покрівля легкоатлетичного манежу спорткомплексу та інших споруд у Харкові, завершено капремонт спального комплексу учбово-спортивної бази олімпійської підготовки в Очакові на Миколаївщині, відремонтовано готельно-спортивний комплекс Новокаховської бази зі стрільби з луку.  За рахунок власних та інвестиційних коштів проведено ремонти  спортивного комплексу у Кропивницькому, навчально- спортивної бази  олімпійської  підготовки у Славську на Львівщині, а також водно-веслувальної бази КМО ФСТ «Динамо» на Трухановому острові.  
Під час засідання президії було обговорено    звернення Харківської міської ради щодо передачі майнового комплексу товариства «Динамо» до комунальної власності міста. Члени президії одноголосно проголосували за відмову  у задоволенні цього звернення. Під час засідання  було ухвалено низку інших  рішень, серед яких –  внесення  змін до  календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів ФСТ «Динамо» на 2020 рік та регламентів їх проведення.    
 10.07.2020 01
 
 10.07.2020 02
 
10.07.2020 04