Про це стало відомо під час чергового засідання президії Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», яке відбулося сьогодні, 12 липня, під головуванням міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. 

«Ми живемо у непростий час, але всі наші здобутки неможливі без спортивних перемог. Пишаюся, що ФСТ «Динамо» підготувало 65 із 158 спортсменів до Олімпійських ігор. Побажаємо їм успіхів», – зазначив Арсен Аваков. 

Перший заступник голови ФСТ «Динамо» України Віктор Корж зазначив, що були створені всі необхідні умови  для тренувань та підготовки спортсменів.

«Не дивлячись на надзвичайну ситуацію, пов’язану з пандемію короновірусної хвороби, сподіваємося на високі результати України. Атлети, які проходили підготовку в ФСТ «Динамо», мали гарну матеріально-технічну базу. Великий внесок зробили Міністерство внутрішніх справ та Спортивний комітет Національної гвардії. Лідером підготовки олімпійців є Київська міська організація «Динамо» – 18 спортсменів,  харківське «Динамо» – 13,  донецьке – 7, полтавське – 6», – зазначив Віктор Корж. 

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт зауважив, що таких складних умов при підготовці до Олімпіади ніколи не було. 

«Covid-19 вніс свої корективи, але на Олімпійські ігри їдуть кращі з кращих. Сподіваємося і будемо тримати кулаки за наших спортсменів», – додав він.

У присутності заступника Директора Державного Бюро Разслудування Соколова О.В. розглянуто питання про прийняття в члени Фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України Державне Бюро Розслідувань.

Департамент комунікації МВС України спільно з апаратом утравління ФСТ “Динамо” України

 

 

12.07.2021 10

12.07.2021 11

12.07.2021 12

12.07.2021 13

12.07.2021 14