У змаганнях взяли участь 109 спортсменів серед збірних команд територіальних організацій Товариства, 77 спортсменів серед збірних команд закладів вищої освіти МВС та інших центральних органів виконавчої влади.

       З них – 3 Заслужені майстри спорту України, 10 Майстрів спорту України міжнародного класу, 20 Майстрів спорту України, 42 Кандидати у майстри спорту України.

В урочистій церемонії відкриття спортивного заходу взяли участь: 

заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Филипів Р.С., голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Жукровський П.С., заступник начальника відділу Управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Тур А.Т., ректор Львівського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Благута Р.І., начальник відділу неолімпійських видів спорту ФСТ “Динамо” України Янко І.В., перший заступник голови Львівської обласної організації ФСТ “Динамо” України Яцковець В.С., головний суддя змагань, президент Союзу гирьового спорту України, суддя міжнародної категорії Бербеничук В.Ю., керівники правоохоронних органів та інших спеціальних служб Львівської області, інші почесні гості.

       За підсумками командної боротьби серед збірних команд територіальних організацій Товариства перемогу в чемпіонаті здобула збірна команда Полтавської обласної організації, друге місце виборола команда Хмельницької обласної організації, а третє – команда Харківської обласної організації.

       Серед збірних команд закладів вищої освіти МВС перемогу в чемпіонаті здобула збірна команда Національного університету цивільного захисту України, друге місце виборола команда Харківського національного університету внутрішніх справ, а третє – команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

       В особистому заліку чемпіонату серед територіальних організацій Товариства  перемогу святкували: у ваговій категорії до 63 кг Юрик Олександр (Хмельницька обласна організація), у ваговій категорії до 68 кг Срібний  Руслан (Полтавська обласна організація), у ваговій категорії до 73 кг    Потокій Василь  (Закарпатська  обласна організація), у ваговій категорії до 78 кг Гавришко Ігор (Полтавська обласна організація), у ваговій категорії    до 85 кг Коломієць Олег (Полтавська обласна організація), у ваговій      категорії до 95 кг Білицький Леон (Харківська обласна організація), у ваговій категорії понад  95 кг Сушко Ярослав (Полтавська обласна організація).

       Серед закладів вищої освіти МВС в особистому заліку чемпіонату перемогу здобули: у ваговій категорії до 63 кг Швидь Денис (Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ), у ваговій категорії до 68 кг Руденко Вячеслав (Національний університет цивільного захисту України), у ваговій категорії до 73 кг Карпушин Юрій (Національна академія Державної прикордонної служби України), у ваговій категорії до 78 кг Хоменко Владислав (Донецький юридичний інститут МВС України), у ваговій категорії до 85 кг Усачов Дмитро (Національний університет цивільного захисту України), у ваговій категорії до 95 кг Наумчук Роман (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності), у ваговій категорії понад 95 кг Ковалюк Максим (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності).

       Переможці та призери чемпіонатів з гирьового спорту в командному і особистому заліках були нагороджені кубками, дипломами та медалями Фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України. 

       Змагання були проведені на високому організаційному та спортивному рівні завдяки ефективній взаємодії Товариства та Союзу гирьового спорту України, а також злагодженій роботі колективу Львівської обласної організації ФСТ “Динамо” України та кваліфікованій роботі суддівської  колегії чемпіонатів.

Чемпіонати ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту
Чемпіонати ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту

Чемпіонат України з легкої атлетики

10.06.2021
У Бахмуті Донецької області відбувся чемпіонат України з легкої атлетики...

Динамівка Валерія Іваненко визнана кращою спортсменкою травня-2021 на Черкащині

10.06.2021
У відділенні НОК України в Черкаській області підвели підсумки виступів...

Чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное

07.06.2021
Чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное...

Контакти

Адреса: 01021, місто Київ, вулиця Інститутська, 29/3(044) 253-64-25(063) 648-62-69Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Використання матеіралів дозволено за умови посилання на сайт dynamo.ua


© 2021 dynamo Сайт создан WEB-студией In-Look