27.01.2023 року у місті Дрогобич (Львівська область) відбудеться форум на тему «Феномен мультикультуралізму». Захід запланований на 12.00 в НВК «Зефір» – сучасному комплексі, що знаходиться на території міста. Тематика присвячена баченню сучасного культурного розвитку та досягнення гармонійної взаємодії між різними соціальними групами. 

Хто є організаторами та партнерами? IMG 20230111 202638 739

Організатором є Татарська Леся Романівна – керівник відділу культури та мистецтв Дрогобицької міської ради за підтримки Дрогобицької міської ради та Управління культури та розвитку туризму Дрогобицької міської ради. 

Партнерами виступають ФСТ «Динамо», громадська організація «Культура та спадщина України» та благодійний фонд «Реконструкції та розвитку України». Освітлення подій в ЗМІ забезпечують портали Ліга.Net Апостроф, Interfax. Україна, SPEKA.media, а також 5 канал та Управління цифровізації, інформаційної політики та комунікацій Дрогобицької міської ради.

Які теми будуть підніматися на форумі? 

Захід має на меті сформувати уявлення про сильне суспільство, в якому є місце для символічних культурних програм та цінностей. Акцент в цьому випадку робиться саме на умови, за яких можливе існування такої спільноти. Йдеться про гармонійний розвиток та збереження культури окремих етносів, а також їх взаємодію, що передбачає толерантне ставлення та прогресивність у відношенні один до одного. Значення мають мова, цінності, переконання та інші складові культури.

Яка ціль форуму? 

Проведення заходу обумовлене сучасними реаліями та дає можливість для обговорення актуальних змін в культурному суспільстві, а також поняття «мультикультурності» в Україні. Особлива увага приділятиметься пошуку ефективних способів взаємодії спільнот, організацій, науковців, культурних діячів, представників духовенства та державних посадовців задля інноваційного розвитку територіальної громади Дрогобича та України в цілому. Захід направлений саме на розвиток комунікації з огляду на сучасні умови, ситуацію в галузі культури та політики. Під час дискусій та обговорень можуть обмінюватись досвідом, певними поглядами на ту чи іншу ситуацію, а також брати участь у пошуку ефективних шляхів вирішення різноманітних проблем. 

"Спорт, є невід'ємною частиною української культури. І одним з головних завдань ФСТ “Динамо” України є розвиток і підтримка спортивної культури і інтеграція її у загально національні процеси” - зазначає Віктор Корж, перший заступник голови ФСТ “Динамо” України 

Хто буде виступати в якості промовців? 

Завдяки організаторам та партнерами вдалося запросити на захід відомих українських науковців, журналістів та громадських діячів. Дискусії та обговорення будуть вести: IMG 20230111 202630 881

  • Андрій Павлишин. Український історик, громадський діяч та журналіст. Тема його панельної дискусії: «Питання кризи ідеології, політики та практики мультикультуралізму у сучасному світі».
  • Данило Яневський. Український історик та науковий співробітник Інституту історії України НАН України. Панельна дискусія на тему: «Мультикультуралізм – утопія чи антиутопія України».
  • Юрій Макаров. Письменник, документаліст, телеведучий та письменник. Пропонує панельну дискусію на тему: «Міжкультурна комунікація». 
  • Василь Дорош. Управлінець та релігієзнавець. Начальник відділу релігій та національностей Львівської обласної військової адміністрації. Дискусія на тему: «Мультикультуралізм та міжрелігійний діалог».
  • Тарас Возняк. Український політолог та культуролог. Лауреат премії ім. Василя Стуса. Пропонує панельну дискусію на тему: «Проблеми толерантності у соціокультурному просторі».
  • Парасковія Дворянин. Ведуча, викладач та журналістка. Тема дискусії: «Мультикультурна освіта та питання глобальної компетентності».
  • Володимир Єшкілєв. Український сценарист, драматург, есеїст та прозаїк. Пропонує дискусію на тему: «Культура в глобалізованому культурному просторі». 

Головним модератором та Головою спікерства форуму є Андрій Красножон – видатний український педагог та історик. Наразі обіймає посаду ректора Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К. Д. Ушинського.

 

Етап кубка Європи з фехтування серед кадетів

31.01.2023
В Греції відбувся етап кубка Європи з фехтування серед кадетів...

Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні

31.01.2023
У Києві відбувся чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні...

ХVI зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль

31.01.2023
Підсумки виступу спортсменів-динамівців на ХVI зимовому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі...

Контакти

Адреса: 01021, місто Київ, вулиця Інститутська, 29/3(044) 253-64-25(044) 254-71-76(044) 253-55-91Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Використання матеіралів дозволено за умови посилання на сайт dynamo.ua


© 2023 dynamo Сайт создан WEB-студией In-Look