На міжнародному турнірі з маунтинбайку, що відбувся у словенському Камнику, лідерка збірної команди України динамівка Яна Беломоіна (Волинська обласна організація) здобула золоту нагороду у крос-кантрі С1. Динамівка стала першою в елітній категорії серед жінок, показавши час - 01:13:47.

Нагадаємо для Яни це перша перемога сезону і друга нагорода 2022 року після «срібла» у словенській Вртойбі.

Також призерами змагань стали динамівці: Олександр Гудима (Рівненська обласна організація) виборовши бронзову нагороду в змаганнях серед чоловіків з результатом 01:28:57,

Срібною призеркою у змаганнях серед юніорських категорій U 19 стала Марія Сухопалова (Харківська обласна організація).

Вітаємо динамівських велосипедистів з успішним виступом у Словенії та бажаємо нових перемог!

Чемпіонат Європи з тхэквондо (wtf)

03.10.2022
У столиці Албанії Тиране завершився чемпіонат Європи з тхэквондо (wtf)...

Міжнародні турніри з фехтування

03.10.2022
Вчора на міжнародних турнірах з фехтування, які відбулися у Швейцарії...

Кубок Європи з дзюдо

03.10.2022
У словенському місті Сельє завершився черговий етап континентального Кубка серед...

Контакти

Адреса: 01021, місто Київ, вулиця Інститутська, 29/3(044) 253-64-25(044) 254-71-76(044) 253-55-91Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.