Головою Харківської обласної організації ФСТ «Динамо» України» обрано Андрія Рубеля, полковника поліції, начальника ГУНП в Харківській області

       Позачергова конференція Харківської обласної організації ФСТ «Динамо» України 2021 пройшла 3 березня в «Музеї спортивної слави» спортивного комплексу «Динамо». Підсумки роботи організації за минулий рік, пріоритет на рік 2021 обговорювали учасники: Віктор Корж, перший заступник голови ФСТ «Динамо» України, віце-президент НОК України; Віталій Кириленко, заступник голови ФСТ «Динамо» України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, «Почесний динамівець»; Василь Гур’єв, заступник голови ГО «Харківська обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України»; Андрій Рубель, начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області, полковник поліції, керівники колективів фізичної культури організації. Також було затверджено календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів та Положення про проведення комплексних спортивних змагань за програмами «Спартакіада 2021» та «Спартакіада-Здоров’я» ХОО ФСТ «Динамо» України на 2021 рік.

       На засіданні затверджено новий склад Президії та обрано голову Харківської обласної організації ФСТ «Динамо» України – Андрія Рубеля, полковника поліції, начальника ГУНП в Харківській області.

       Приємним завершенням конференції стали урочистості нагородження спортсменів-динамівців, які стали переможцями і призерами чемпіонатів та Кубків світу і Європи з олімпійських та неолімпійських видів спорту у 2020 році, та їх тренерів.

       Засідання Конференції було проведено з дотриманням усіх необхідних санітарних та протиепідеміологічних заходів.

04.03.2021 02

04.03.2021 03

04.03.2021 04

04.03.2021 05

04.03.2021 06