24 жовтня о 13:00 відбудеться урочисте відкриття спортивного стадіону в селище Славське в НСБ Олімпійської підготовки «Динамо».

Відкриття на олімпійській базі в селищі Славське – спортивного поля з штучним покриттям, площею 42 на 22 метри, яке буде  використовуватись для підготовки спортсменів-олімпійців та оздоровлення, підготовки військово-патріотичного виховання дітей і молоді.

“Попри військову агресію розбудова спортивної інфраструктури нашої країни триває, і це вже 24 поле з штучним покриттям” – розповів Віктор Корж, перший заступник голови ФСТ “Динамо”.

Привітати гостей відкриття та динамівців запрошені:

“В умовах повномасштабної військової агресії, коли понад 3 тисячі динамівців захищають Україну на фронті, а ми продовжуємо розбудовувати спортивну інфраструктуру та допомагати з реабілітацією військових і ВПО. Організували та провели 41 гуманітарний захід, на нашому рахунку 11 благодійних акцій для понад 1000 учасників. Також було зібрано більш ніж 200000 грн на потреби ЗСУ, інших військових формувань та внутрішніх переселенців. Ми також зібрали та надали понад 190 тонн гуманітарної допомоги. Для більш ніж 5000 наших громадян, які внаслідок військової агресії стали біженцями – ФСТ “Динамо” України знайшли та облаштували нові домівки. Отже девіз ФСТ “Динамо” України – сила в русі і єдності не лише про спорт, саме так розуміємо наше покликання об’єднувати спортивну громаду нашої країни”  – наголошує Віктор Корж,  перший заступник голови Динамо.

Особливістю відкриття спортивного поля в Славську стане презентація можливостей мобільного шпиталю для фронту.

«В моєму житті війна з 2014 року, всі мої близькі на фронті і мобільна медична допомога – це моя персональна історія. Розвивати мережу мобільних шпиталів, що можуть рятувати життя та здоров’я наших захисників та захисниць  – принципове питання, адже що може бути ціннішим за життя? Разом з командою фонду провели ретельну підготовку, щоб знайти постачальника, для якого вічні цінності та життя мають значення більша за бізнес. Щасливі, що вдалось знайти таку компанію, тепер ми не просто партнери – ми друзі. І я хочу, щоб кожен знав, що в України є друзі, які дієво допомагають» – розповідає Артем Гончаренко, президент БФ “Реконструкції та розвитку України”.

Кожен такий шпиталь – це 100 врятованих життів громадян, захисників та захисниць нашої країни. Сьогодні, коли ми відчайдушно чинимо опір навалі рф, кожне врятоване життя, відновлене здоров’я – ще один крок до нашої перемоги.

Мобільний шпиталь – це повноцінна лікарня на колесах, оснащена сучасним медичним обладнанням. Медичний центр дозволяє надавати невідкладне оперативне втручання безпосередньо поблизу активних бойових дій.

Урочисте відкриття спортивного стадіону в селище Славське в НСБ Олімпійської підготовки «Динамо» – 24 листопада о 13:00.