Віце-президент НОК України, перший заступник голови ФСТ “Динамо” України” Віктор Корж привітав понад 300 учасників міжнародного турніру зі стрільби з лука “Золота осінь 2021”

Віце-президент НОК України, перший заступник голови ФСТ “Динамо” України” Віктор Корж привітав понад 300 учасників міжнародного турніру зі стрільби з лука “Золота осінь 2021”, що традиційно проходить на динамівській спортивно-тренувальній базі олімпійської підготовки “Динамо” у Львові. Цьогоріч у турнірі змагаються збірні команди Словаччини, Грузії, Польщі, Казахстану, Білорусі, а також спортсмени з 14 регіонів України.

У рамках ділового візиту до Львова Віктор Корж зустрівся з Андрієм Садовим, міським головою Львова, задля обговорення питань співпраці у розвитку фізичної культури і спорту, фінансуванні спортивних проектів, діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкіл у місті Львів.

Переговори про розвиток проектів по створенню і модернізації спортивної інфраструктури у Львівському регіоні, провели Віктор Корж та Максим Козицький, губернатор Львівської області. Також Віктор Корж поспілкувався з Іриною Гримак, головою Львівської обласної ради. Сторони домовилися про подальшу співпрацю задля розвитку фізичної культури і спорту у регіоні, про підтримку місцевої влади у фінансуванні дитячо-юнацьких спортивних шкіл, а також про сприяння спортивно-фізичній підготовці представників правоохоронних органів і силових структур регіону.

09.09.2021 06

09.09.2021 02

09.09.2021 03

09.09.2021 07