28 березня ФСТ «Динамо» та БФ «Реконструкції та розвитку України» взяли участь у відкритті весняного сезону Franch Space Київ, присвяченому франчайзингу та інвестиціям, який відбувається у Києві в приміщенні Mercure Congress Center

Цей захід об’єднує  підприємців, які готові будувати бізнес в Україні, інвестуючи та створюючи робочі місця в країні, задля укріплення економічного фронту та наближення перемоги.

В рамках проведення заходу відбулось представлення проєкту «Мобільний фронтовий госпіталь», який реалізує. благодійний фонд «Реконструкції та розвитку України» та партнером якого є  фізкультурно-спортивне товариство “Динамо” України.  Мобільний фронтовий госпіталь є повноцінною лікарнею на колесах, яка, оснащена сучасним медичним обладнанням. Медичний центр дозволяє надавати невідкладне оперативне втручання та діагностику безпосередньо поблизу активних бойових дій.

«Ми обрали цей захід інвесторів, тому що для тих, хто готовий розвивати бізнес – це можливість зробити свій вклад в перемогу України. У нас є міжнародні та вітчизняні партнери, які долучилися до проєкту мобільних фронтових госпіталів. На Franch Space Київ ми знайшли цікаві аксесуари для наших госпіталів, у тому числі, деякі мобільні хірургічні додатки та інші апарати для застосування як у мобільному госпіталі, так і в мобільних клініках та операційних»,  – відзначив Артем Гончаренко, президент БФ «Реконструкції та розвитку України»  та президент International Technology Transfer Association (ITTA)

«Фізкультурно-спортивне товариство Динамо України виступає не тільки спротивним товариством та об’єднанням, яке займається популяризацією спорту, національно-патріотичного виховання та сприяє розвитку молоді та спорту, а також майданчиком для впровадження інноваційних проектів. В тому числі, ми всі розуміємо, що іноваційні проекти потребують інвестицій. Так от це захід на якому об’єднані і інвестори, і інновації у вигляді стартапів франшиз та можливостей, які можна використати в Україні. Це є одним з викликів для нашого товариства особливо в розрізі того, що ми можемо робити на базі наших залів олімпійських баз та під при підготовці олімпійців, а також для розвитку та популяризації спортивного товариства в Україні» Віктор Корж, перший заступник голови ФСТ «Динамо» України

Як повідомлялось раніше, перший мобільний фронтовий госпіталь вже передано Головному управлінню розвідки Міністерства оборони. Зараз він рятує сотні життів наших захисників у найгарячіших точках у двадцятикілометровій прифронтовій зоні на Донецькому напрямку. У планах Фонду та товариства забезпечити такими госпіталями всю лінію фронту.

Нагадаємо, що благодійним фондом “Реконструкції та розвитку України” продовжується збір коштів на мобільні фронтові госпіталі для військових на передовій.