ФСТ «Динамо» приєдналось до підтримки санаторної школи-інтернату №21 в м. Києві

Колектив ФСТ «Динамо» активно бере участь в громадському житті та надає підтримку багатьом організаціям, які потребують цього. Цього разу в рамках благодійності було вирішено приєднатись до волонтерського руху і спільно з благодійним фондом “Реконструкції та розвитку України”, військовим волонтером Аністрат Аліною, та іншими партнерами  підтримати санаторну школу-інтернат I-II ступенів №21 Оболонського району в м. Київ. 

Спеціалізований навчальний заклад працює вже понад 60 років. Він був відкритий в далекому 1959 і з того часу ні на мить не переставав допомагати дітям в отриманні необхідних знань. Наразі санаторна школа-інтернат №21 є державним загальноосвітнім закладом освіти, що здійснює навчально-виховну та корекційно-відновлювану діяльність. Особливість цього закладу  полягає в забезпеченні потреб щодо освіти дітей з певними психоневрологічними захворюваннями. 

В школі-інтернат є всі необхідні умови для виховання, реабілітації, проживання та лікування. Допомога наразі надається 160 учням. Серед них є вихованці з астенічним синдромом, органічним ураженням ЦНС, гіперактивною поведінкою з вадами мови та дефіцитом уваги, а також з ранніми проявами аутизму.

Щоб забезпечити таким дятям , а також вихованцям з іншими нозологіями максимально комфортні умови, в школі-інтернаті було створено спеціальний реабілітаційний комплекс лікувально-профілактичного спрямування. Він охоплює цілу систему заходів, реалізацією яких займаються досвідчені педагоги та кваліфікований медичний персонал. Все це є основою для втілення в життя основного принципу роботи санаторної школи-інтернату, який полягає в створенні умов, які забезпечують базові потреби в навчанні та водночас сприяють збереженню психічного здоров’я дітей. 

 

Команда ФСТ «Динамо», вирішила підтримати санаторну школу-інтернат № 21 Оболонського району в Києві. Для цього організація прийняла участь у волонтерському  русі. Відбулась зустріч з директоркою школи-інтернату Лідією Мороз, яка висловила подяку та була рада поспілкуватись з учасниками. 

 

Одним з гостей  школи-інтернат  був президент фонду “Реконструкції та розвитку України” – Артем Гончаренко –  “Сьогодні команда нашого фонду працює переважно з військовими частинами, проте велику увагу намагається приділяти  тимчасово переміщеним особам та постраждалим від російсько-української війни. Одним із пріоритетних напрямків у допомозі цивільному населенню є робота з дитячими будинками, інтернатами та тими незахищеними верстами населення, які постраждали найбільше. В межах такої ініціативи  ми і провели цей спільний захід разом з нашими партнерами. 

Звичайно, у ці важкі дні для нашої країни всі намагаються робити все задля перемоги. Проте не слід забувати суспільству про тих дітей, які і до повномасштабної  війни потребували допомоги. І саме такими заходами як цей, наша команда хоче звернути увагу на існування таких закладів, і головне, що ці діти, наші діти потребують  забезпечення не тільки мінімальних потреб, кваліфікованої медичної допомоги тощо, а і просто уваги.

Як ми кажемо про наші мобільні шпиталі, що кожна хвилина рятує життя, то  щодо дітей – хвилина приділеної уваги дає надію, надію цим дітям про майбутнє, хоча б маленьку, але віру у світле  і щасливе життя. А як ми знаємо, надія породжує світло, яке так потребує кожний у наш час.

Хочемо окремо відзначити роботу колективу школи-інтернат, який опікується дітьми – завдяки їх праці, діти не лише забезпечені всім необхідним, але мають можливість познайомитися з різними людьми, які хочуть допомогти і подарувати їм краще майбутнє. 

Крім обговорення основних аспектів подальшої співпраці, подія мала й інші результати. Представники ФСТ «Динамо» спільно з заступником з виховної роботи передали гуманітарну допомогу закладу. Спортивна організація також зробила ще один важливий крок до знайомства та передала найактивнішим учасникам подарунки.

“Ми віримо в перемогу, ми віримо в щасливе майбутнє наших дітей і робитимемо все, щоб їх життя було кращим. Сьогодні ми організували цей захід, щоб показати, що ці діти потрібні і що про них піклуються. Я переконаний, що серед дітей можуть бути майбутні олімпійські чемпіони. Це початок довгого і впевнений плідного шляху співпраці” – Віктор Корж, перший заступник голови ФСТ “Динамо” України

ФСТ «Динамо» планує й надалі підтримувати санаторну школу-інтернат та спільно співпрацювати, особливо в аспекті національно-патріотичного виховання. Команда волонтерів теж отримала подарунки. Це були обереги, які учні створили власноруч.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *