20 вересня 2021 року на учбово-спортивній оздоровчій базі «Динамо» Громадської організації «Миколаївська обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України» проведено Всеукраїнську нараду.

 

20 вересня 2021 року на учбово-спортивній оздоровчій базі «Динамо» Громадської організації «Миколаївська обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України» проведено Всеукраїнську нараду з першими заступниками, заступниками голів і головними бухгалтерами Товариства, на якій підведено підсумки роботи територіальних організацій за період діяльності 2021 року  і визначено завдання та перспективи розвитку.

З вітальною промовою перед учасниками Всеукраїнської наради виступив перший заступник голови Товариства Віктор Корж, який зазначив, що Товариство переживає не прості часи, що змінилися докорінно: часто міняється чинне законодавство, приймаються нові закони, тому усі керівники повинні мати вичерпні знання діючого законодавства та своєчасно слідкувати за його змінами.

Призначено нового Міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського. Його заступник Богдан Драп’ятий за своїми посадовими обов’язками буде опікуватися сферою нашої діяльності. Перші кроки щодо налагодження співпраці з керівництвом МВС зроблено, особливо в питаннях скорочення мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ). Міністр Денис Монастирський особисто запевнив, що звернеться з цим питанням до Президента України. Слід зазначити, наголосив Віктор Корж, що в Законі України про фізичну культуру і спорт чітко зазначено, що забороняється ліквідація ДЮСШ, натомість за останні 5 років їх вже ліквідовано 343!

Особливу увагу приділено результатам виступів спортсменів-динамівців на XXXII Олімпійських іграх, 2020 в м. Токіо (Японія), також прийняли рішення про затвердження змін у складі спротсменів-учасників зимової Олімпіади 2022 у Пекіні.  Викриті недоліки у підготовці спортсменів олімпійського резерву в деяких обласних організаціях та спортивних командах правоохоронних органів: Національної гвардії України, Державної прикордонної служби та Служби безпеки України. Більш предметно про результати проведення Олімпійських ігор інформував учасників наради начальник відділу олімпійських видів спорту Товариства Володимир Губарєв. Окремо обговорили питання щодо розвитку неолімпійських видів спорту.

Міністерство внутрішніх справ України затвердило бюджет Товариства на підставі наших пропозицій на рівні минулого року. Таку підтримку серед спортивних товариств мало хто має, наголосив Віктор Корж. Ми повинні тісно співпрацювати з іншими суб’єктами сфери фізичної культури і спорту на підставі укладених угод. Свою роботу потрібно вміти показати широкому загалу. А для цього необхідно всебічно висвітлювати на сторінках Фейсбук, Інстаграм, мережах-інтернет, сайтах Товариства та обласних організацій проведення спортивних заходів, особливо з дітьми. Кожній обласній організації необхідно добиватися підтримки по проведенню дитячих змагань та інших спортивних заходів. Розвиток дитячого спорту, залучення до занять спортом дітей, а також співпраця з підрозділом ювенальної поліції у цих питаннях; робота динамівських спортивних дитячо-юнацьких шкіл – ці питання найгостріші останнім часом. Про вжиті заходи щодо заохочення тренерів, відзнаку дітей-спортсменів, проведення «Дня відкритих дверей» звітувало чимало територіальних організацій.

Уміння комунікувати – основний напрямок нашої роботи, зауважив Віктор Корж.

Далі перший заступник голови Товариства зупинився на питаннях створення Спортивного клубу поліції. Він зазначив, що пакет необхідних організаційно-розпорядчих документів щодо створення Спортивного клубу поліції практично готовий. Невдовзі буде затверджено організаційно-штатну структуру та призначено керівника. Начальники головних управлінь Національної поліції в областях будуть їх очолювати.

Наше з вами наболіле питання – економіка, звернувся до керівників обласних організацій Віктор Корж. Тому наступного місяця необхідно надати нам усі господарсько-економічні розрахунки для опрацювання та прийняття спільних рішень. Більш розлогіше з цим питанням перед учасниками наради виступив заступник голови Товариства з фінансово-економічних питань Євген Крисов.

Відповідно до Календарного плану фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України на 2021 рік, у період з 12 по 13 жовтня 2021 року на базі Громадської організації «Одеська обласна організація ФСТ «Динамо» України» відбудеться чемпіонат Товариства з легкої атлетики (кросу) за програмою комплексних змагань «Динаміада – 2021» серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС, Національної гвардії України та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України. На цей спортивний захід запрошено заступника Міністра внутрішніх справ України Богдана Драп’ятого.

Після закінчення заходу плануємо підвести підсумки проведення «Динаміади» 2021 року, приурочивши її до 97-ї річниці з дня утворення Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України (31 жовтня) за участю Міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського, керівників міністерств і відомств, правоохоронних органів, громадських організацій, відомих спортсменів та ветеранів спорту, наголосив Віктор Корж.

Відповідно до порядку денного перед учасниками наради виступили керівники структурних підрозділів апарату управління Товариства:

 Про результати проведення змагань з неолімпійських видів спорту учасників наради інформував начальник відділу неолімпійських видів спорту Ігор Янко.

Щодо якісної підготовки річних фінансових звітів до бюджетних запитів, експертних висновків і тендерів інформувала учасників наради головний бухгалтер  Олена Миронова.

Про форму заповнення та подання  відомостей до органів юстиції щодо структури власності організації інформувала головний фахівець юридичного відділу Товариства Інна Власенко.

Виступили з пропозиціями про удосконалення роботи та були заслухані за результатами усунення наявних недоліків у роботі ряд керівників обласних організацій.

Досвідом організації своєї роботи в інтернет-мережах, Фейсбук, Інстаграм про організацію співпраці в засобах масової інформації, з державним апаратом обласної державної адміністрації, інших організацій, пошуком нових спонсорів, меценатів для підтримки організації та проведення великих спортивних заходів, а також використання реклами, розроблення різноманітних проектів і залучення бюджетної підтримки, поділився з учасниками наради керівник Волинського центру «Спорт для всіх», голова Федерації вільної боротьби м. Луцька, голова Волинського регіонального Клубу бойових мистецтв «Прайд» Олександр Кулаков, якого запрошено на нараду по обміну досвідом роботи у сфері фізичної культури та спорту.

Всеукраїнська нарада пройшла у діловій, конструктивній обстановці.2021 09 27 2021 09 27