У Києві відбулась конференція столичної організації ФСТ «Динамо» України з нагоди 95-річчя створення товариства.

11.12 03       У Києві відбулась конференція столичної організації ФСТ «Динамо» України з нагоди 95-річчя створення товариства.

       У заході взяли участь начальник ГУНП у місті Києві Андрій Крищенко, директор Департаменту молоді і спорту КМДА Вадим Гутцайт, перший заступник голови ФСТ «Динамо» України Віктор Корж, перший заступник голови столичного «Динамо» Ігор Панін, Олімпійський чемпіон-динамівець Григорій Крісс.

       «Напередодні святкування 95-річчя товариства «Динамо» мені приємно привітати представників столичної організації, яке є колискою виховання атлетів, що стали легендами національного та світового спорту. Михайло Шахов, Валерій Борзов, Анатолій Писаренко, а також присутні серед нас – Григоірй Крісс та Вадим Гутцайт. Це приклад, який багато років надихає молодих спортсменів, і потужний стимул для підростаючого покоління», – зазначив Віктор Корж.

       Серед пріоритетів в роботі організації Ігор Панін назвав – координацію спортивно -масової роботи серед правоохоронців, підвищення їхньої професійної майстерності, роботу з дітьми та підлітками. «Ми зробили чимало, але попереду дуже багато роботи. Ми повинні не лише зберегти напрацьоване, а й удосконалювати форми роботи і передавати естафету своїм нащадкам», – підкресли він.11.12 04

       У свою чергу директор Департаменту молоді та спорту КМДА Вадим Гутцайт подякував столичним динамівцям за співпрацю, зазначивши: «Столична організація – один з наших ключових партнерів. Для мене як керівника дуже важливо, що у нинішній непростий час, керівництво організації не очікує пасивно фінансування з бюджету, а демонструє сучасний стиль управління, працює в напрямку залучення, в тому числі, позабюджетних коштів, для реалізації динамівських проектів в сфері дитячого спорту, роботи з молоддю, тощо».

      11.12 05 Наприкінці заходу начальник столичної поліції Андрій Крищенко нагородив кубками та грамотами переможців цьогорічної «динаміади» серед команд силових структур столиці. «Хочу зазначити, що це товариство перевірено часом, а за роки існування стало ще краще. Змагання серед правоохоронців є гарним прикладом і мотивацією для молоді. Тож ми робитимемо все можливе, аби підтримувати спорт і розвивати організацію», – підсумував він.