Уявіть собі – це, як мінімум, три покоління спортсменів, яких об’єднують спільні цінності, постійна праця, вдосконалення навичок, болючі поразки та неймовірні перемоги. За ці роки було все.
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/3/16/1f3c6.png)
Але “Динамо” не живе минулим. Пам’ятаємо, цінуємо, навчаємося, робимо висновки – але наше життя сповнене майбутнім! Ми виховуємо майбутніх чемпіонів світу, Европи, Олімпійських ігор, які прославляють і будуть прославляти нашу країну та гідне звання “динамівець”.
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta2/3/16/1f91d.png)
Сьогодні динамівський рух об’єднує професіоналів, любителів, дітей та дорослих, правоохоронців, рятувальників, військовослужбовців та звичайних громадян. Щиро вдячні кожному тренеру, кожному фахівцю, які продовжують зміцнювати престиж “Динамо” в Україні.
Бажаємо всім, хто носить звання динамівця, міцного здоров’я, наснаги, сил для нових спортивних звершень і перемог.