З 28 серпня по 2 вересня 2023 року в селі Бояни Чернівецької області відбувся Кубок України з боксу серед чоловіків та жінок на честь Героїв Азовсталі, на якому харківські динамівці здобули 2 золоті, 1 срібну та 1 бронзову медалі. Всього у змаганнях прийняли участь понад 130 спортсменів з 24 областей України та м. Києва.
У ваговій категорії до 57 кг володарем кубка України став Айдер Абдураімов. У фіналі він переміг киянина Михайла Дзязька. Крім того харків’янин був визнаний кращим боксером турніру. У вазі до 80 кг переможцем Кубка став Матвій Ражба, який у фіналі змагань здолав Івана Папакіна з Київської області.
У вазі до 71 кг Вʼячеслав Бригаденко, поступившись у фіналі боксеру з Івано-Франківської області Ярославу Михалушко, посів друге місце. Бронзовим призером Кубка України став Даниїл Дрижак (вагова категорія до 63,5 кг).
За підсумками змагань збірна Харківської області серед чоловіків посіла перше загальнокомандне місце