23.05.2023 року незважаючи на дощову погоду  в Полтавській обласній організації ФСТ «Динамо» України відбулося змагання чемпіонату Полтавської обласної організації ФСТ «Динамо» України з легкоатлетичного кросу за програмою комплексних змагань «Динаміада-2023» серед колективів фізкультури правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб.

Чемпіонат розпочався з традиційних урочистостей – рівняння на Державний Прапор та вшанування Хвилиною мовчання захисників і мирних жителів, загиблих внаслідок повномасштабної війни з російським агресором на території України. З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови ПОО ФСТ «Динамо» України Сергій Порада, який побажав спортсменам бадьорого настрою, сили та витримки! Озброївшись волею до перемоги та щирими побажаннями учасники рішуче зайняли місця на старті.

Боротьба за кращі результати розгорнулася на відкритому повітрі  стадіону Полтавської обласної організації ФСТ «Динамо» України, де свіжий подих молодої зелені підвищували тонус спортсменів. Змагалися на дистанціях 1000 м жінки і чоловіки та 3000 м чоловіки.

Найкращі результати в особистому заліку продемонстрували:

Дистанція 1000 м (жінки):

1 місце Зима Вікторія (Головне управління Національної поліції в Полтавській області);

2 місце Чинчин Анастасія (Головне управління ДСНС України у Полтавській області);

3 місце Лисенко Анна (територіальне управління Служби судової охорони у Потавській області).

Дистанція 1000 м (чоловіки):

1 місце Гречаний Андрій (Головне управління ДСНС України у Полтавській області);

2 місце Шаповал Дмитро (Головне управління ДСНС України у Полтавській області);

3 місце Скляр Олександр (військова частина 3052 Національної гвардії України).

Дистанція 3000м (чоловіки):

1 місце Слюсаренко Ігор (Головне управління ДСНС України у Полтавській області);

2 місце Пилипенко Олександр ( Управління СБУ в Полтавській області);

3 місце Білоус Віталій (військова частина 3052 Національної гвардії України).

За підсумками командного заліку:

1 місце виборола збірна команда Головного управління ДСНС України у Полтавській області;

2 місце здобула збірна команда Головного управління Національної поліції в Полтавській області;

3 місце посіли спортсмени з військової частини 3052 Національної гвардії України.

Переможці та призери отримали нагороди та цінні подарунки як в командних  так і в особистих заліках.

Не дивлячись на дощову, але теплу весняну погоду змагання пройшли бадьоро, насичено та видовищно!