Представниця харківського «Динамо» Марта Федіна здобула срібну медаль на етапі Кубка світу з плавання артистичного, який з 5 по 7 травня проходить у французькому Монпельє.
Марта посіла друге місце у сольній технічній програмі. Українка набрала 263.3083 бали, поступившись лише японці Юкіко Інуї, яка за свою програму отримала 282.2583 бали. Третьою стала іспанська спортсменка Іріс Тіо Касас (254.6542 бали).
![](https://dynamo.ua/wp-content/uploads/2023/05/TVIT-INSTAGRAM-POST-PRO-ZAVTRAK-ESTETICHNOE-UVEDOMLENIE-SOOBSHHENIE-1.png)