На другому місці у загальному заліку Кубка світу з лижної акробатики завершує сезон динамівський фристайліст Дмитро Котовський (Рівненська обласна організація).

Нагадаємо, що цьогоріч 21-річний спортсмен з Рівного виграв два етапи КС у Дір-Веллі та Енгадіні. Виборов срібло і бронзу у канадському Ле-Реле. Зійшов на третю сходинку п’єдесталу пошани у складі команди на чемпіонаті світу у Бакуріані.

Динамівець Дмитро Котовський став другим спортсменом в історії, якому вдалося виконати на змаганнях найскладніший стрибок в лижній акробатиці під назвою «ураган» (потрійне сальто з п’ятьма гвинтами – «фул-тріпл фул-фул»). А сума балів, яка принесла йому першу в кар’єрі перемогу в КС – 138,32 стала рекордною не лише для нього, а для всього фристайлу України!

Вітаємо Дмитра та бажаємо нових перемог!