Динамівські дзюдоїсти успішно виступили на континентальному Кубку серед дорослих, який в ці дні приймала латвійська Рига.

Динамівські дзюдоїсти успішно виступили на континентальному Кубку серед дорослих, який в ці дні приймала латвійська Рига. У підсумку спортсмени Товариства здобули 7 нагород різного гатунку, а саме: 3 золоті, 1 срібну, 3 бронзові.

На найвищу сходинку п’єдесталу міжнародних змагань повернулася динамівська бронзова призерка Олімпійських ігор Дар’я Білодід (Київська міська організація, до 57 кг). Також «золото» вибороли: динамівці  Данило Гуцол (Запорізька обласна організація) у ваговій категорії до 100 кг та Артем Хомула (Сумська обласна організація) у ваговій категорії до 73 кг.

Срібну нагороду у категорії до 60 кг виборов  Денис Тупицький (Київська обласна організація). Бронзові – Михайло Свідрак (Івано-Франківська обласна організація) у ваговій категорії до 81 кг; Віталій Шепель (Запорізька обласна організація, до 90 кг); Вадим Чернов (Волинська обласна організація, до 66 кг).

Вітаємо динамівців з нагородами та бажаємо нових перемог!