У столиці Узбекистану м. Ташкенті відбувся чемпіонат світу з самбо й бойового самбо.

Динамівець Владислав Руднєв, представник Донецької обласної організації, посівши переможне перше місце у ваговій категорії до 79 кг, виборов звання чемпіона світу з бойового самбо. Це вже четверта вища нагорода динамівця на чемпіонатах світу!

Срібні медалі з самбо на чемпіонаті здобули динамівки Галина Ковальська, Івано-Франківська обласна організація, у ваговій категорії до 80 кг, та Анастасія Комович, Черкаська обласна організація, у ваговій категорії понад 80 кг.

Бронзовими призерами стали Дмитро Стеценко, Донецька обласна організація, у ваговій категорії до 88 кг, Ярослав Давидчук, Хмельницька обласна організація, у ваговій категорії до 98 кг, та Петро Давиденко, Вінницька обласна організація, у ваговій категорії до 88 кг у бойовому самбо.

Ще 11 динамівців здобули перемоги у важких двобоях, посівши почесне п’яте і дев’яте місце.

Вітаємо динамівців з нагородами і бажаємо нових перемог!