18 червня відбувся черговий чемпіонат КМО ФСТ «Динамо» України з легкоатлетичного кросу серед КФК правоохоронних органів міста Києва за програмою комплексних змагань «Динаміада – 2019».

На старт вийшли близько 30 спортсменів – працівників правоохоронних відомств. Змагання відбувались в командному та особистому заліку. Спортсмени змагались у дистанціях 3000 м (чоловіки) та 1000 м (чоловіки / жінки).

В особистому заліку на дистанції 1000 м серед жінок здобула перемогу Лобанова Лілія (Північне Київське територіальне управління НГУ), срібло – Лупу Наталія (НА СБУ), бронзу здобула Салій Тетяна (ГУНП в місті Києві).

Переможцем на дистанції 1000 м серед чоловіків став старший стрілець Північного Київського територіального управління НГУ – Кіщенко Юрій, срібло – Стребков Іван та бронза – Давиденко Микола – представники КФК Національної академії СБ України.

Переможцем на дистанції 3000 м став Рогозовський Вадим (Північне Київське територіальне управління НГУ), срібло – Богданов Михайло (НА СБУ) та бронза – Гудемчук Максим (ГУНП в місті Києві).

За підсумками чемпіонату з легкоатлетичного кросу переможцями та призерами командної першості стали:

1 місце – Північне Київське територіальне управління НГУ;

2 місце – Національна академія Служби безпеки України;

3 місце – Національна академія внутрішніх справ.

Переможці та призери чемпіонату були відзначені кубками, медалями та грамотами КМО ФСТ «Динамо» України.

{gallery}gallery/chempionat-kmo-fst-dinamo-ukrajini-z-legkoatletichnogo-krosu{/gallery}