6 червня у Броварах відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед правоохоронців в рамках «Динаміади-2019».

Змагалися 80 учасників – працівників підрозділів поліції Київщини, які об’єдналися у 22 команди.

Спортивний захід організували Київська обласна організація ФСТ «Динамо» України та відділ професійної підготовки Управління кадрового забезпечення ГУНП у Київській області.

Відстань у тисячу метрів долали жінки та чоловіки. А велику дистанцію довжиною у 3 км – представники сильної статі. Учасники змагались у командному заліку та індивідуально.

У командних змаганнях «золото» здобули бійці полку поліції особливого призначення. Зовсім незначно їм поступилися та посіли 2 місце працівники Білоцерківського відділу поліції. Бронзову нагороду отримали бігуни з Таращанського відділення. Кожен переможець був нагороджений.

Команди отримали кубки та грамоти. Переможці в індивідуальних забігах також отримали пам’ятні відзнаки.

Такі спортивно-масові заходи будуть проводитися й надалі для підвищення рівня професійної підготовки та популяризації прикладних видів спорту.