Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
Волинська обласна організація ФСТ “Динамо” України

Волинська обласна організація ФСТ “Динамо” України

 

    Волинська обласна рада “Динамо” почала свою діяльність з травня 1944 року. В повоєнні роки було відновлено спортивні споруди для проведення занять з фізичної та бойової підготовки працівників правоохоронних органів.

    В організації почала культивуватися кульова стрільба, велосипедний спорт ,пожежно-прикладний та городковий спорт. У 1948 році футбольна команда Волинської обласної ради “Динамо” зайняла ІІ місце в  Кубку Української республіканської ради “Динамо”. Співробітник ДАІ УМВС ст. лейтенант міліції Хітрук М.С. в 1957 році став першим майстром спорту на Волині з стрілецького спорту.

    При підтримці органів державної влади,правоохоронних органів, ЦР ФСТ “Динамо” України та завдяки сумлінній праці заступника голови Волинської облорганізації ФСТ “Динамо” України полковника внутрішньої служби В.О.Макаренка у 1980 році вступив в експлуатацію спортивний комплекс “Динамо” в м. Луцьку (ігровий зал, зали боротьби, важкої атлетики та велоспорту), готель “Динамо” (нині адміністративне приміщення) та спортивно-оздоровча база на озері Добре Камінь-Каширського району, що дало можливість покращити фізкультурно-масову, спортивну і оздоровчу роботу з членами товариства “Динамо”, працівниками правоохоронних органів, військовослужбовцями і їх родинами та іншими громадянами міста Луцька.

    Волинська обласна організація ФСТ “Динамо” України об”єднує у своїх лавах 20 колективів фізичної культури правоохоронних органів, в яких  нараховується 5240 членів Товариства.

    Чемпіонами та призерами СРСР з велоспорту були МС Володимир Додь, Наталія Юганюк. Успішно виступали Вадим Шайдевич, Володимир Каразія (дзюдо). З 2004 року динамівці Волині приймали участь в ХХУШ Олімпійських іграх в Афінах - це МСУМК Олексій Мазикін, ЗМСУ Андрій Федчук (бокс) та МСУМК Микола Гордійчук (важка атлетика ), на ХХІХ Олімпійських іграх в Пекіні від обласної організації виступала МСУМК з важкої атлетики Надія Миронюк - призерка чемпіонатів Європи, учасниця чемпіонатів світу, багаторазова переможниця та рекордсменка  чемпіонатів України. Неодноразово вигравали чемпіонати світу, Європи МСУМК з легкої атлетики серед поліцейських Олександр Головницький, Віталій Шафар, Сергій Оксенюк, Олександр Борисюк. ЗМСУ з пожежно-прикладного спорту Юрій Сафатюк - неодноразовий переможець та призер  чемпіонатів Світу, Європи та України, Успішно виступають на міжнародних та всеукраїнських змаганнях спортсмени-велосипедисти МСУМК Яна Беломоїна, Ірина Папежук, Цьось Олена .

      Готують спортсменів до змагань ЗТУ Микола Авраменко (важка атлетика ), ЗТУ Ковальов Віктор Сергійович (велоспорт) та інші .

    В організації пріоритетними олімпійськими видами спорту є важка атлетика, велосипедний спорт, культивуються та розвиваються греко-римська боротьба, дзюдо, бокс, легка атлетика. З неолімпійських та професійно-прикладних видів спорту - пожежно-прикладний спорт, міні-футбол. Культивуються та розвиваються також боротьба самбо, гирьовий спорт, прикладна стрільба, та інші.

    З лютого 1992 року створена і працює дитячо-юнацька спортивна школа “Юний динамівець”, де на 4-х відділеннях з олімпійських видів спорту (бокс, греко-римська боротьба, велоспорт, дзюдо) займаються 271 учнів-спортсменів. Заняття в школі проводять 15 кваліфікованих тренерів-викладачів. Очолює школу майстер спорту України Каразія Володимир Євгенович. Дитячо-юнацька спортивна школа на протязі останніх років виходить переможцем та призером огляду–конкурсу серед спортивних шкіл Волинської області.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Федерація сучас...

» Міністерство мо...

» Спортивний комі...

» Національний ол...

» Федерація біатл...

 
 

» Волейбол в Укра...

» Федерація вело...

» Спортивний комі...

» Веслування на б...

» Національний ол...