Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
02.02.12 ВІДНОВЛЕННЯ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНИХ ОБ'ЄКТІВ ТОВАРИСТВА «ДИНАМО» УКРАЇНИ

 

 

2011-2016

 

У власності Фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України знаходиться 230 споруд фізкультурно-спортивного призначення, у т.ч.: 3 легкоатлетичні стадіони, 2 манежі, 11 тирів, 14 спортивних комплексів та 3 будинки фізичної культури, 65 окремих площинних споруд різного призначення, 1 сучасний велотрек, БМХ-трасса, 2 лижні бази та 1 кінно-спортивна база.

Починаючи з 2011 року Фізкультурно-спортивне товариство "Динамо" України відновило роботу, спрямовану на розвиток матеріально-технічної бази.

Більшість спортивних споруд Товариства збудовані в 50-60 роках і потребують реконструкції та технологічного переоснащення відповідно до сучасних вимог, що передбачає значні капіталовкладення.

За рахунок зазначених коштів проведена реконструкція легкоатлетичного манежу "Динамо" в м. Луганськ, де замінено синтетичне покриття бігових доріжок та легкоатлетичних секторів. Повністю проведена заміна даху з застосуванням сучасних покрівельних матеріалів. Замінено систему опалення, встановлено металопластикові вікна та виконані роботи з утеплення фасаду.

 

 

На спортивному комплексі "Динамо" у м. Харкові замінено синтетичне покриття бігових доріжок та легкоатлетичних секторів стадіону відповідно до міжнародних вимог щодо проведення навчально-тренувального процесу з легкої атлетики. Відповідно до міжнародних вимог проведено реконструкцію велотреку та улаштовано ВМХ-трасу, відремонтовані зал рукопашного бою та роздягальні з санвузлами. Окрім цього замінена покрівля гуртожитку для спортсменів.

У жовтні 2016 року у Харкові  було урочисто відкрито два оновлених спортивних об’єкти: легкоатлетичний манеж та велотрек. Роботи були здійснені в  стислий термін. Зокрема, зроблено капітальну реконструкцію  велотреку, відремонтовано  роздягальні  та зал для занять гімнастикою. Оновлено багатофункціональний легкоатлетичний манеж, де встановлені нові сучасні доріжки для бігу та покриття для ігрових видів спорту. Відтепер ці  об’єкти повністю відповідають вимогам сучасного спорту.

 

 
 

 

Під час капітального ремонту будівлі тиру "Динамо", м. Вінниця відновлені стрілецькі галереї, повністю замінений дах та улаштовано дренажну систему та системи комунікації, придбане сучасне опалювальне обладнання, проведений капітальний ремонт адмінкорпусу.

 

 

У м. Миколаєві завершено реконструкцію стрілецького тиру, де улаштований горищний дах над будівлею, замінено дерев'яні вікна на металопластикові та проведено фасадні роботи.

 

 

База відпочинку "Динамо", м.Очаків

 

Капітальний ремонт 50-ти метрової стрілецької галереї на 6 рубежів будівлі стрілецького тиру "Динамо" здійснено і в Одеській обласній організації.

 

 

Окрім цього, Одеською обласною організацією проведено капітальний ремонт машинного залу басейну з заміною насосів, фільтрів та встановленням гіпохлоритної системи знезаражування води. В спортивному комплексі замінено вітражі, дерев'яну підлогу, здійснено ремонт внутрішніх приміщень спортивного залу і роздягалень. Також замінені радіатори опалення та відремонтовано теплотрасу. На даний час тривають роботи з утеплення фасаду.

 

 

З метою організації місць для реабілітації спортсменів Товариства проведено капітальний ремонт спортивно-оздоровчої бази "Динамо", м. Моршин. Повністю проведена заміна вікон, даху, системи опалення та утеплення фасаду за сучасними теплозберігаючими технологіями. Проведено ремонт внутрішніх приміщень з опорядженням стін, стель та сходів. Замінено електромережі, мережі водопостачання, каналізації та пожарної сигналізації, облаштовано систему кондиціонування.

 

 

Новий сучасний стрілецький тир з трьома 25-ти метровими галереями на 6 рубежів кожна та залом пневматичної стрільби на 24 стрілецьких місця збудовано на території спортивного комплексу "Динамо" в м. Львові. На зазначеному комплексі проведено капітальний ремонт роздягалень з душовими кабінами, замінено вікна, покрівлю, встановлено нові системи опалення та утеплено фасад.

 

 

Побудовано новий мотель "Динамо" в м. Львів на 55 місць (термін вводу в експлуатацію перше півріччя 2016 року).

 

   

 

Протягом зазначеного періоду було облаштовно 7 спортивних майданчиків зі штучною травою з міні-футболу розміром 22х42м., які розміщені у чотирьох райцентрах Вінницької області, два – в Черкаській області та один в м. Полтава.

 

 

На навчально-спортивній базі "Динамо" с. Токарі Сумської області, де тренуються провідні спортсмени-біатлоністи країни проведено капітальний ремонт лижеролерної траси, здійснено капітальний ремонт систем опалення та водопостачання головної будівлі бази. Також встановлений теплогенератор плавального басейну фізкультурно-оздоровчого комплексу „Динамо” м. Суми, замінено вікна в тренажерному залі та проведено поточний ремонт ігрового залу.

 

 

Повністю проведено ремонт котельні із заміною котлів для спортивного комплексу „Динамо” у м. Дніпро, а також капітальний ремонт внутрішніх приміщень і тренажерного залу. Окрім цього, придбано спеціалізоване спортивне обладнання для забезпечення навчально-тренувального процесу, проведено капітальний ремонт в музеї слави Дніпропетровської обласної організації ФСТ "Динамо" України.


 

У м. Донецьк здійснено капітальний ремонт палацу спорту "Динамо", де було замінено систему опалення, встановлено металопластикові вікна і системи витяжної та приточної вентиляції, замінені системи фільтрування води в басейні та встановлено гіпохлоритні установки знезаражування води.

 

 

З метою зменшення витрат на централізоване опалення спортивного комплексу "Динамо" в м. Запоріжжя, здійснено переключення системи опалення від районних тепломереж до автономної системи теплопостачання шляхом встановлення опалювально-вентеляційного агрегату повітряного опалення.

Для забезпечення належної організації тренувального процесу спортсменів–багатоборців в осінньо-зимовий період на кінноспортивній базі "Динамо" в м. Києві, облаштовано кінний манеж сучасним покриттям з сендвіч-матів.

 

 

Проведено перший етап реконструкції спортивно-оздоровчого комплексу у м. Херсоні, де проведені фасадні роботи.

На навчально-спортивній базі „Динамо” м. Феодосія проведений поточний ремонт готелю та їдальні. Протягом 2013 року проводяться роботи з ремонту покрівлі, заміни вікон та утеплення фасаду спального корпусу.

Практично в кожній області здійснено закупки сучасного спортивного обладнання та інвентарю, проведено поточні ремонти спортивних споруд, частково замінено старі вікна на металопластикові.

Сьогодні матеріально-технічна база Товариства дає можливість забезпечити комплексну підготовку спортсменів-олімпійців та найближчого резерву до національних збірних команд з видів спорту, проведення фізкультурно-масової та спортивної роботи серед працівників правоохоронних органів.

У вересні 2016 р. у м. Полтаві  урочисто відкрито оновлений  стадіон  "Динамо". Реконструкція споруд стадіону здійснювалась впродовж п’яти місяців спільно ФСТ «Динамо» України та  Федерацією  футболу України.  В ході робіт футбольне поле обладнали  штучним італійським покриттям 6 покоління розміром 105Х68 метрів, замінили  покриття на міні-майданчиках, відремонтували  роздягальні та душові.

 

 

 

 

 

 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Федерація сучас...

» Міністерство мо...

» Національний ол...

» Федерація біатл...

» Спортивний комі...

 
 

» Національний ко...

» Федерація панк...

» Спортивний комі...

» Міжнародний Олі...

» Федерація легк...