Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум

Тернопільська обласна організація ФСТ «Динамо» України

Тернопільська обласна організація ФСТ «Динамо» України

 

     Тернопільська обласна рада добровільного спортивного товариства «Динамо» була створена 4 квітня 1940 року. Головними завданнями її діяльності були керівництво і контроль за спортивно-масовою роботою у колективах фізичної культури, залучення населення через спортивні організації до активної участі у суспільному житті, зміцненні обороноздатності країни.

     У повоєнні часи відновлено роботу динамівських структур і вже 1948 функціонує 24 колективи та при школі № 2 м.Тернополя створене товариство «Юний динамівець».

     У 1960 році відбулась перша спартакіада колективів фізичної культури. За 9 місяців 1960 року проведені 33 змагання з різних видів спорту. 1967 року динамівець Василь Серединський посів перше місце з кульової стрільби на Всесоюзних змаганнях серед юніорів у м. Москві. У 80-тих роках набуває поширення і розвитку пожежно-прикладний спорт, значний внесок у становлення якого зробив майстер спорту Геннадій Тартак. У 90-тих роках за Тернопільщину під динамівськими прапорами виступали: неодноразова чемпіонка України з самбо і дзюдо МС Олександра Сорока, у стрибках з жердиною МСМК Анжела Балахонова, член збірної команди України з спортивної гімнастики Інга Шкарупа, ЗМС з біатлону Олена Зубрилова, МСМК з віндсерфінгу Ольга Маслівець.

     Після 2000 року в організації відновлено, як види спорту, плавання та сноубординг.

     На даний час Тернопільська обласна організація ФСТ «Динамо» України налічує 29 колективів фізичної культури, в яких об`єднано 4274 членів товариства.

     Пріоритетними видами спорту в організації є біатлон, сноубординг, волейбол, лижний спорт.

     Кращі спортсмени організації: Олександр Волинець, МСУМК з плавання, фіналіст двох Олімпійських ігор(7-8 місця); бронзовий призер чемпіонату світу 2006 року, срібний призер чемпіонату Європи 2009 року серед поліцейських, 15-разовий чемпіон України; Олена Підгрушна, МСУМК з біатлону, 6 місце на Олімпійських іграх 2010 року, чемпіонка Європи 2009 року, срібна призерка чемпіонату Європи 2010 року; Анастасія Меркушина, біатлон,5 місце на першості світу 2010 року у Швеції, 2 місце на юніорському чемпіонаті світу 2011 року у Чехії, чемпіонка 5 зимових юнацьких спортивних ігор України 2011 року.

     Спортивна матеріальна база правоохоронних органів області та обласної ради «Динамо» - 3 спортивних зала, 23 приміщення  для фізкультурно-оздоровчих занять, 32 площинні спортивні споруди, 5 стрілецьких тирів.

     25 листопада 2010 року створена та зареєстрована у встановленому законом порядку КДЮШ «Динамо», яка на даний за відсутністю фінансування функціонує на громадських засадах ( 4 загальнокомандне місце з біатлону та 10 загальнокомандне місце з лижних гонок у всеукраїнських змаганнях серед ДЮСШ та СДЮШОР 2011 року).

     Щорічно проводяться спартакіади Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України з службово-прикладних та масових видів спорту ( рукопашний бій, кульова стрільба, офіцерське триборство, волейбол, міні-футбол, легкоатлетичний крос, гирьовий спорт ), фізкультурно-масові заходи та турніри, присвячені державним та відомчим святам.

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Федерація сучас...

» Федерація біатл...

» Національний ол...

» Спортивний комі...

» Міністерство мо...

 
 

» Федерація легк...

» Союз гирьового ...

» Національний ко...

» Чемпіон

» Sport analytic