Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум

Полтавська обласна організація ФСТ «Динамо» України

 

   Полтавська обласна організація ФСТ «Динамо» України

 

     Полтавська обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, як юридична особа заснована в 1936 році, об’єднує 37 колективів фізкультури правоохоронних органів області і є обласним осередком Всеукраїнського Товариства «Динамо». В центрі міста Полтави діє стадіон «Динамо», в колективах фізичної культури організації налічується 36 спортивних залів, 32 стрілецькі тири, 60 спортивних майданчиків, дві спортивні бази для занять та змагань з пожежно-прикладних видів спорту. Організація культивує 16 видів спорту пріоритетними з яких є: дзюдо, бокс, плавання, кульова стрільба, триатлон, гандбол, футбол, хокей на траві, гирьовий спорт, кікбоксінг, рукопашний бій.

     Згідно календарних планів фізкультурно-спортивних заходів проводяться комплексні змагання за програмою «Спартакіада» серед правоохоронців області  з 10-12 видів спорту. Щорічно проводиться в ІІ етапи спартакіада «Здоров’я» з 7 видів спорту (волейбол, кульова стрільба, підтягування на перекладені, естафета 4х100, армрестлінг, гирьовий спорт, перетягування  канату).

     Успіхів у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях досягли спортсмени Полтавщини:

     Пояцика Денис – ЗМСУ з боксу, чемпіон Європи 2006 року, призер чемпіонату Європи 2010 р., неодноразовий чемпіон України  та міжнародних турнірів класу «А», чемпіон «Динаміади»; Мельниченко Ганна – ЗМСУ з легкої атлетики - неодноразовий переможець та призер кубків Світу та Європи, призер змагань Всесвітньої універсіади; Григоренко Владислав – призер чемпіонату Світу та Європи 2010 року; Іванов Іван – член збірної команди України з триатлону, переможець Кубків України; Геворгян Геворг – МСУ з дзюдо, призер кубків Світу, неодноразовий чемпіон та призер України; Дромашко Валерій та Задорожний Вячеслав - заслужені майстри спорту України, Капшук Олег, Назаренко Дмитро, Коломієць Олег - майстри спорту України міжнародного класу – неодноразові чемпіони та призери чемпіонатів Світу, рекордсмени Світу серед дорослих та юніорів з гирьового спорту.

     Успішно виступає у суперлізі чемпіонату України гандбольна команда «Динамо»-Полтава». У 2008 році нею вперше  завойовано право участі  у Єврокубках, де вона вийшла до 1/8 фіналу кубку «Челенжер». У 2011 році команда стала срібним призером чемпіонату України, 5 спортсменів-гандболістів виконали норматив майстра спорту України, а команда завоювала право участі  в Кубку ЕГФ.

     На стадіоні «Динамо» діють дитячі секції з футболу, рукопашного бою, айкідо, дзюдо; спортивні секції ветеранів з волейболу, футболу, городкового  спорту і міні-футболу. Постійно розбудовується матеріально-технічна база організації: у 2008 році  добудовано спортивний комплекс при УМВС України в Полтавській області з ігровим залом 44х36м, що відповідає Європейському рівню змагань; здано в експлуатацію на стадіоні «Динамо» майданчик для ігрових видів спорту зі штучним покриттям 42х24м.; в колективах фізкультури добудовано 3 стрілецькі тири.

 Повернутися

Автор: Gustavo

Great common sense here. Wish I'd thuoght of that.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Спортивний комі...

» Федерація біатл...

» Національний ол...

» Міністерство мо...

» Федерація сучас...

 
 

» Міжнародний Олі...

» Волейбол в Укра...

» Федерація важк...

» Федерація панк...

» Коментатор