Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум

Одеська обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України

Одеська обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України

             

     Правління пролетарського спортивного товариства "Динамо" було обрано в Одесі наприкінці 1924 року. Спочатку динамівські активісти ставили за мету зміцнення фізичної підготовки, удосконалювання прикладних навичок, необхідних тим, хто стояв на стражі законів радянської держави. Уміння влучно стріляти, відмінне володіння мотоциклом і велосипедом, застосування прийомів самооборони зі зброєю і без неї, виховання витривалості – усі ці якості перші одеські інструктори-динамівці виховували у чекістів, працівників одеської міліції на заняттях кружків і секцій зі стрільби, велоспорту, самбо.

    На цей час Одеська обласна організація ФСТ| "Динамо" України об'єднує 23 колективи фізкультури, 17251 членів ФСТ "Динамо" України.

     Одеська обласна організація і донині приділяє велику увагу роботі з розвитку фізичної культури і спорту в первинних організаціях (КФК), підвищенню фізичної підготовки співробітників – динамівців. Понад 60 років в організації проводиться щорічна Спартакіада серед колективів фізкультури, а також різні турніри і спортивні свята. Пріоритет у Спартакіаді віддається службово-прикладним видам спорту. Всього в різних спортивно-масових заходах беруть участь більше 3 тисяч членів товариства "Динамо".

     За роки свого існування Одеська обласна організація ФСТ "Динамо" підготувала 25 учасників Олімпійських ігор, 9 Заслужених майстрів спорту і майже 80 майстрів спорту міжнародного класу.

     Серед них Олімпійські Чемпіони Микола Авилов, Юрій Білоног (легка атлетика), Яків Желєзняк (кульова стрільба), Володимир Семенець (велоспорт), Олена Хомрова (фехтування); чемпіони світу і Європи Сергій Райников, Віктор Макаров (кульова стрільба), чемпіони Європи Фируз Маргіані (дзюдо), Григорій Пастернак (кульова стрільба), Віктор Єфтені (вільна боротьба), Юрій Єгошин і Павло Іллічов (плавання), Олег Харитонов (веслування на байдарках і каное). Прославили ім'я Одеського "Динамо" і призери чемпіонатів світу, Європи, а також різних міжнародних змагань Лія Хітріна, Нуну Абашидзе, Ігор Дугинець, Павло Рощін, Станіслав Мельников, Катерина Карсак (легка атлетика); Олександр Джабурія і Юлія Богачова (плавання); Вадим Тасоєв, Василь Федоришин, Ганна Василенко (вільна боротьба); Валерій Рухлядєв (самбо); Лері Накані і Геннадій Ярьоменко (дзюдо); Наталія Бурдейна (стрільба із луку).

     Щороку до складу збірних команд країни з 8 видів спорту, що культивуються в області, входять близько 60 спортсменів організації, з них понад 20 – до основного складу. У кожній з чотирьох останніх Олімпіад – Атланта, 1996 р.; Сіднеї, 2000 р.; Афіни, 2004 р. та Пекін, 2008 р. – брало участь шість одеських динамівців.

     У двох СДЮШОР (спеціалізованих дитячо-юнацьких школах олімпійського резерву) і п’яти спортивних секціях працюють 44 тренера, з яких 12 Заслужених тренерів України і 16 фахівців Вищої тренерської категорії. Під їх керівництвом понад 800 дітей займаються легкою атлетикою, плаванням, веслуванням на байдарках і каное, кульовою стрільбою, вільною боротьбою, дзюдо і стрільбою із лука.

     Для успішного виконання статутних завдань організації необхідно мати власну сучасну спортивну базу. Одеська обласна організація ФСТ "Динамо" прикладає немало зусиль для збереження і вдосконалення своїх спортивних споруд - стадіону і спорткомплексу "Динамо", водної станції і водно-веслувальної бази.

     Стадіон "Динамо" укомплектований інвентарем і обладнанням для проведення тренувань і змагань з усіх видів легкої атлетики. На території стадіону є майданчики для гри у волейбол, баскетбол і міні-футбол; стрілецький тир, спеціалізований зал боротьби, тенісний корт, тренажерні зали.

     У спортивному комплексі "Динамо" - ігровий і тренажерні зали, 25-метровий плавальний басейн і малий басейн для навчання плаванню.

    На спортивних базах облорганізації щорічно проводиться більше 40 змагань обласного, національного і міжнародного рівнів.

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Спортивний комі...

» Національний ол...

» Федерація сучас...

» Міністерство мо...

» Федерація біатл...

 
 

» Союз гирьового ...

» Sport analytic

» Спортивний комі...

» Спорт, інформац...

» Волейбол в Укра...