Чернівецька обласна організація «Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України заснована 28 березня 1946 року (наказ Центральної ради Всесоюзного фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» № 189 від 28.03.1946 року).

У Чернівецькій обласній організації «Динамо» нині діє 14 об’єднаних колективів фізичної культури, 16 первинних колективів фізичної культури, які об’єднують понад 5 тисяч динамівців, спортивний клуб рукопашного бою в якому працюють 5 тренерів-викладачів (керівник Рибак В.М.), команда майстрів з волейболу «Будівельник-Динамо».

В обласній організації працюють 10 тренерів-викладачів, серед яких 2 Заслужених тренера України. Фізкультурно-масову, спортивну і оздоровчу роботу з членами товариства в колективах проводять 124 тренера на громадських засадах.

Працюють Будинок фізкультури, який включає в себе ігровий зал, зал художньої гімнастики, борцівський зал, зал атлетичної гімнастки та стрільбище «Динамо», в якому дві галереї на 25 та 50 м.

У професійній підготовці працівників і військовослужбовців правоохоронних органів провідну роль відіграє їхня фізична підготовка та службово-прикладні види спорту. Обласна організація «Динамо» сприяє у виконанні цього важливого статутного завдання Товариства. Динамівські фахівці надають організаційно-методичну допомогу в організації занять з фізичної підготовки, проведені спортивно-масових заходів, надаються динамівські спортивні споруди. Традиційними стали щорічні Спартакіади (зимова, літня, здоров’я) серед команд колективів фізичної культури із військово-прикладних видів спорту за програмою яких проводяться також змагання у первинних організаціях.

Щорічно проводиться традиційний турнір пам’яті тренера Кудрявцева В.А. В змаганнях беруть участь понад 250 спортсменів, також до Дня міста проводяться міжнародні змагання з легкоатлетичного кросу «Буковинська миля».

Спортсмени обласної організації вдало представляли обласну організацію на змаганнях: прапорщик прикордонних військ ЗМСУ зі стрільби з лука Дорохова Тетяна на чемпіонаті Європи в м. Камбрілсі Іспанія в командному заліку зайняла друге місце; лейтенант міліції Лабовський Микола виконав норматив МСМК з легкої атлетики у бігу на 1500м, на Чемпіонаті Європи в м. Парижі Франція з бігу на 3 км в приміщенні зайняв шосте місце, на чемпіонаті України в м. Сумах став чемпіоном з бігу на 3 км.

Член спортивної команди  УСБУ Лупу Наталія на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в бігу на 400м в м. Парижі Франція стала півфіналісткою, а в естафеті 4 х 400м зайняла шосте місце. На чемпіонаті України в м. Суми з біту на 400м стала третьою, на міжнародних змаганнях у Франції з бігу на 800м зайняла 3 місце.

Борисюк Олександр на чемпіонаті Європи в м. Парижі Франція з бігу на 1500м став півфіналістом, на чемпіонаті України в м. Суми з бігу на 1500м зайняв І-місце.

Член спортивної команді УСБУ Сетнекова Лідія МСМК зі стрільбі із лука на чемпіонаті Європи в м. Камбрілсі Іспанія стала чемпіонкою Європи в особистому та командному заліках.

Співробітник обласного Управління МНС Ільїн Костянтин в цьому році став найсильнішою людиною України, також у Фінляндії на Лізі Чемпіонів зайняв 4 місце. В цьому році вперше він організував чемпіонат області з багатирського багатоборства.

Волейбольна команда «Будівельник-Динамо» зайняла перше місце на чемпіонаті України в суперлізі.