Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум

Кращим спортсменом жовтня в Запоріжжі став динамівський важкоатлет Кирило Пирогов

Традиційне голосування за визначення найкращого спортсмена та тренера місяця Запорізьке обласне відділення Національного олімпійського комітету України та Асоціації спортивних журналістів України виграв новоспечений чемпіон Європи з важкої атлетики динамівець Кирило Пирогов.

На чемпіонаті Європи серед юніорів, що проходив в Албанії, динамівець показав абсолютний результат - завоював «малі золоті» медалі у ривку (175 кг) та поштовху (201 кг) і велике «золото» у сумі двоєборства з результатом 376 кг.

Крім того, за підсумками чемпіонату Європи динамівець Кирило Пирогов потрапив у топ-3 найкращих важкоатлетів континенту в абсолютній категорії. По таблиці Сінклера (співвідношення власної і взятої ваги) результат динамівця став третім серед всіх учасників континентальної першості.

Вітаємо динамівця з визнанням та бажаємо нових успіхів!