Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум

Чемпіонат України з плавання

         З 06 по 08 листопада в м. Біла Церква відбулися чемпіонат України та чемпіонат України серед молоді з плавання на короткій воді. У змаганнях взяли участь понад 500 плавців, які розіграли 84 комплекти нагород.

         Спортсмени Товариства на чемпіонатах України вибороли 23 нагороди (5 золотих, 7 срібних, 11 бронзових).

         Чемпіонами та призерами стали:

  серед молоді:

-                чемпіонкою та дворазовою срібною призеркою стала Салієва Владислава (Одеська обласна організація) на дистанціях: 200 м, 100 м вільним стилем та у комбінованій естафеті 4х50 м відповідно;

-                дворазовим срібним призером - Дорогов Микита (Одеська обласна організація) на дистанціях: 400 м комплексним плаванням та у комбінованій естафеті 4х50 м;

-                срібним та бронзовим призером - Смолянов Євген (Полтавська обласна організація) на дистанціях: 1500 м, 800 м вільним стилем відповідно;

-                срібним та дворазовим бронзовим призером - Косян Юрій (Одеська обласна організація) на дистанціях: комбінована естафета 4х50 м, 100 м, 200 м на спині відповідно;

-                срібною призеркою у комбінованій естафеті 4х50 м стала Хоміна Анастасія (Одеська обласна організація);

-                бронзовою призеркою на дистанції 100 м батерфляем - Іванова Анастасія (Полтавська обласна організація).

серед дорослих:

-                дворазовим чемпіоном на дистанціях 50 м, 100 м батерфляем став Лемешко Любомир (Полтавська обласна організація);

-                дворазовою чемпіонкою на дистанціях 100 м, 200 м на спині - Зевіна Дарина (Київська міська організація);

-                     срібним та бронзовим призером став Дубницький Євген (Полтавська обласна організація) на дистанціях: 100 м, 200 м вільним стилем відповідно;

-                     срібним та бронзовим призером - Мотрій Павло (Полтавська обласна організація) на дистанціях: 1500 м, 800 м вільним стилем відповідно;

-                     срібною та бронзовою призеркою - Салієва Владислава (Одеська обласна організація) у естафеті 4х50 м вільним стилем та 200 м вільним стилем відповідно;

-                     срібною та бронзовою призеркою - Ткаченко Дар’я (Одеська обласна організація) у естафеті 4х50 м вільним стилем та 200 м батерфляем відповідно;

-                     срібними призерками у естафеті 4х50 м вільним стилем стали Шаталова Анастасія,  Гладка Тетяна (обидві - Одеська обласна організація);

-                     бронзовими призерами на дистанції 1500 м вільним стилем став Смолянов Євген (Полтавська обласна організація) та Дорогов Микита (Одеська обласна організація) на дистанції 400 м комплексним плаванням.

 

Вітаємо динамівців з нагородами та бажаємо нових успіхів!

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Федерація сучас...

» Міністерство мо...

» Федерація біатл...

» Спортивний комі...

» Національний ол...

 
 

» Федерація вело...

» Федерація легк...

» Коментатор

» Федерація біат...

» Волейбол в Укра...

 
 



Яндекс.Метрика

 

smart tv