Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум

Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед молоді до U23

         З 9 по 12 червня в м. Дніпро проходив  чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед молоді до U23.  Спортсмени ФСТ «Динамо» України вибороли 31 нагороду різного ґатунку (10 золотих, 8 срібних, 13 бронзових).

         Чемпіонами та призерами стали:

-                триразовим чемпіоном та дворазовим бронзовим призером - Костишин Дмитро (Вінницька обласна організація) на дистанціях:  К 4 200 м, 1000 м,  К 2 500 м, К1 200 м, К2 200 м відповідно;

-                триразовим чемпіоном та бронзовим призером - Лахманов Денис (Вінницька обласна організація) на дистанціях: К4 200 м, К2 500 м, К4 1000 м, К2 200 м відповідно;

-                 дворазовим чемпіоном - Алтухов Павло (Полтавська обласна організація) на дистанціях: С1 500 м, С1 1000 м;

-                дворазовою чемпіонкою та срібною призеркою - Грищун Інна (Хмельницька обласна організація) на дистанціях: К4 200 м, К4 500 м, К2 500 м відповідно;

-                дворазовим чемпіоном та бронзовим призером - Галкін Юрій (Одеська обласна організація) на дистанціях: К4 500 м, К4 1000 м, К1 1000 м відповідно;

-                чемпіонкою та дворазовою бронзовою призеркою - Докієнко Наталія (Київська обласна організація) на дистанціях: К4 200 м, К1 200 м, К4 500 м відповідно;

-                чемпіонкою та срібною і бронзовою призеркою - Юрійчук Юлія (Черкаська обласна організація) на дистанціях: К2 1000 м, К4 200 м, К1 1000 м відповідно;

-                чемпіоном - Слободянюк Артем (Вінницька обласна організація) на дистанції К2 1000 м;

-                триразовими срібним призером - Гарань Олександр (Черкаська обласна організація) на дистанціях: К2 500 м, К4 500 м, К4 1000 м; Мегесь Владислав (Черкаська обласна організація) на дистанціях: К2 500 м, К4 500 м, К4 1000 м;

-                дворазовими срібним призером - Чекамов Євгеній (Одеська обласна організація) на дистанціях: К2 200 м К4 200 м; Жовтнюк Богдан (Черкаська обласна організація) на дистанціях: К4 500 м, К 4 1000 м;

-                срібними та бронзовими призерами - Соловйова Діана (Київська обласна організація) на дистанціях: К2 200 м, К4 500 м відповідно; Шпак Олександр (Вінницька обласна організація) на дистанціях: К4 200 м, К4 500 м відповідно;

-                срібними призерами - Бойчук Вадим (Одеська обласна організація) на дистанції К2 200 м; Хворостяний Іван (Вінницька обласна організація) на дистанції К4 200 м;

-                триразовою бронзовою призеркою - Чебатюк Катерина (Полтавська обласна організація) на дистанціях: К2 200 м, К4 200 м, К2 1000 м;

-                бронзовими призерами - Сайфутдінова Владислава (Полтавська обласна організація) на дистанції К4 200 м; Білоус Анастасія (Полтавська обласна організація) - К 4 200 м; Браташ Тарас (Львівська обласна організація) - К 4 1000 м; Кальмус Олександр (Одеська обласна організація) - К 4 200 м; Мисник Дмитро (Київська обласна організація) - С4 200 м.

 

Вітаємо спортсменів з нагородами та бажаємо нових успіхів.

 

 

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Міністерство мо...

» Спортивний комі...

» Федерація сучас...

» Федерація біатл...

» Національний ол...

 
 

» Спортивний комі...

» Національний ол...

» FILA

» Федерація панк...

» Федерація вело...

 
 



Яндекс.Метрика