Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
26.09.12

Збірна команда УДО України - переможець ІІІ Чемпіонату світу з багатоборства тілоохоронців

З 22 по 25 вересня в м. Ялті відбувся ІІІ Чемпіонат світу з багатоборства тілоохоронців «Бодігард - 2012». У Чемпіонаті брала участь 21 команда з 11 країн світу, серед яких змагалися й команди охоронців Президентів Білорусі, Вірменії, Грузії, Казахстану та України.

 

На відкритті зазначених змагань були присутні начальник Управління державної охорони України Кулик С.Л., Голова Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, народний депутат України Віктор Корж, представники органів виконавчої влади АР Крим та місцевого самоврядування.

 

Голова Товариства Віктор Корж привітав учасників змагань та почесних гостей з нагоди відкриття Чемпіонату світу та Року спорту й здорового способу життя, побажав спортсменам успіхів, наснаги та використання професійних навичок лише на змаганнях. Після закінчення промови  вручив представникам Управління державної охорони посвідчення Майстрів спорту України.

 

За підсумками результатів змагань I - місце 3-го Чемпіонату світу з багатоборства тілоохоронців «Бодігард - 2012» зайняла збірна команда Управління державної охорони України;

II - місце Служба безпеки Президента України, яка є підрозділом Управління державної охорони;

III місце – Департамент охорони АР Крим, який є регіональним підрозділом Управління державної охорони України.

У турнірі також брали участь професійні тілоохоронці як державних спеціальних служб, так і недержавних служб охорони. При цьому до складу українських збірних: УДО України, МВС України, СБУ та Міністерства оборони України увійшли працівники силових структур, які щодня забезпечують безпеку вищих посадових осіб держави, відомих політиків і бізнесменів. Упродовж чотирьох днів спортсмени змагалися в шести етапах Чемпіонату: виконання вправ рукопашного бою; забезпечення безпеки охоронюваної особи під час пішого супроводження; надання першої медичної допомоги та евакуація до автомобіля; стрілецькі вправи; подолання смуги перешкод на автомобілі; пошук вибухових пристроїв в автомобілі.

 

Основна мета змагань - підвищення професійного рівня підготовки, обмін досвідом, зміцнення взаєморозуміння та співробітництва між бодігардами різних країн.

Організаторами змагань виступили Управління державної охорони України, Служба безпеки України, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України та Міжнародна федерація тілоохоронців.

Змагання професійних тілоохоронців проводяться в Україні вже 16 років і, вже втретє – у ранзі Чемпіонату світу.

 

Вітаємо динамівців з перемогою!

Повернутися

Автор: Aandiniee

Thanks for shagnir. What a pleasure to read!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Федерація біатл...

» Федерація сучас...

» Національний ол...

» Спортивний комі...

» Міністерство мо...

 
 

» Веслування на б...

» Федерація біат...

» FILA

» Чемпіон

» Коментатор