Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
26.09.12

Динамівки Наталія Добринська та Віра Ребрик отримали нагороди

25 вересня 2012 року Національний олімпійський комітет вручив нагороди найкращій спортсменці червня, представниці Кримської республіканської організації ФСТ «Динамо» України, ВВ МВСУ Вірі Ребрик, а також спеціальну відзнаку НОК «Гордість України» Наталії Добринській, яка представляє Вінницьку обласну та Київську міську організації і ВВ МВСУ, Олімпійська чемпіонка Пекіна-2008 з легкоатлетичного семиборства Наталія Добринська навесні виграла зимовий чемпіонат світу (п'ятиборство), який проходив у Стамбулі та встановила рекорд світу – 5013 очок.

 

Українка стала першою в світі спортсменкою, кому вдалося подолати рубіж у 5000 пунктів. А попереднє світове досягнення Ірини Бєлової 20-річної давності Наталка поліпшила на 22 бали.

 

Через напружений графік олімпійської підготовки (а це – передусім!) нагорода чекала Наталію Добринську декілька місяців і, нарешті потрапила до рук своєї володарки.

 

З тієї ж причини довелося відкласти церемонію нагородження Віри Ребрик.

 

На чемпіонаті Європи в Гельсінкі, який відбувся у червні, Віра здобула титул найсильнішої метальниці списа Старого Світу, відправивши снаряд на позначку 66.86 м. Разом з нагородою найвищого ґатунку цей результат приніс їй і звання рекордсменки України. Саме це стало найвагомішим аргументом для Експертної комісії НОК, яка визначала, кому віддати звання найкращого спортсмена місяця.

 

Сергій Бубка, маючи колосальний спортивний досвід, порадив спортсменкам зробити правильні висновки зі своїх виступів на Олімпійських іграх у Лондоні, які, безсумнівно, є дуже повчальними.

 

 «Я дуже задоволена і мені надзвичайно приємно отримати звання найкращої спортсменки місяця, - поділилася своїми емоціями Віра Ребрик. – Сезон у мене видався досить вдалим, не беручи до уваги одного старту. Але нічого страшного».

Наталія Добринська сьогодні мала вигляд дійсно гордості України – і красуня, і чемпіонка, та ще й рекордсменка.

 

«Хотіла б, щоб мій рекорд був вічним, - напівжартома зізналася спортсменка. – Проте в мене немає обмежень, і хочу ще раз його побити. Зараз відпочину після напруженого сезону, а

потім вирішу під чиїм керівництвом працювати далі. Я ще хочу реалізувати свої спортивні можливості».

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Федерація біатл...

» Федерація сучас...

» Міністерство мо...

» Спортивний комі...

» Національний ол...

 
 

» Союз гирьового ...

» Веслування на б...

» Спорт, інформац...

» FILA

» Федерація вело...