Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
20.04.12

Динамівські біатлоністки визнані кращими за підсумками сезону

20 квітня насправді можна назвати біатлонним днем, адже саме в цей день дві представниці цього прекрасного зимового виду спорту та їхні тренери отримали заслужені нагороди.

Через щільний графік і напружений сезон прими нашої біатлонної збірної – Олена Підгрушна та Віта Семеренко, які були визнані найкращими спортсменками січня та березня відповідно, отримали від президента НОК України Сергія Бубки статуетки, дипломи й грошові винагороди лише сьогодні.

Олімпійський 2012 рік розпочався тріумфом Олени Підгрушної на чемпіонаті Європи в словацькому місті Осрблі. Три золоті нагороди у спринті, гонці переслідування та естафеті – такий доробок нашої спортсменки.

І цього сезону звання лідера команди підтвердила Віта Семеренко – «бронза» на чемпіонаті світу у німецькому Рупольдінгу (спринт) та два подіуми на етапі Кубка світу в російському Ханти-Мансійську (спринт, гонка переслідування).

«Віта стала своєрідним талісманом спортивного березня, адже отримує нагороду «Найкращої спортсменки України в березні» вже в четвертий раз», - зазначив Сергій Бубка.

Дівчата, в свою чергу, пообіцяли не здавати обертів і радувати новими перемогами й надалі.

Звісно, що успіхи спортсмена – це і копітка, щоденна робота тренера. А отже заслужені нагороди отримали й особисті тренери Олени та Віти – Ігор Почонок та Григорій Шамрай, які визнані найкращими наставниками місяців.

Слова вдячності від президента НОК України прозвучали і на адресу президента Федерації біатлону України Володимира Бринзака, керманича ФСТ «Динамо» Віктора Коржа, кольори саме цього товариства захищають дві найкращі спортсменки місяця.

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Федерація сучас...

» Федерація біатл...

» Спортивний комі...

» Національний ол...

» Міністерство мо...

 
 

» Спортивний комі...

» Коментатор

» Чемпіон

» Національний ко...

» Дзюдо України і...