Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
25.12.11

«ТОП-10» кращих динамівців 2011 року

23 грудня 2011 року голова фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» Віктор КОРЖ урочисто вітав спортсменів-динамівців, які за підсумками виступів у 2011 році, визнані лауреатами у номінаціях «10 кращих досягнень Товариства у олімпійських видах спорту у 2011 році» та «10 кращих досягнень Товариства у неолімпійських видах спорту у 2011 році».

На церемонію нагородження були запрошені кращі спортсмени, віце-президент Федерації панкратіону України Олександр МАНДРИК, олімпійський чемпіон, головний тренер України з фехтування Вадим ГУТЦАЙ, голова Спортивного комітету України Ілля ШЕВЛЯК.

Віктор Корж на початку церемонії нагородження зазначив, що історично добровільні спортивні Товариства в Україні виконували найнеобхіднішу для держави місію – залучали до масових занять фізичною культурою і спортом і дорослих, і дітей. Спорт за радянських часів був не професійним, але наші спортсмени достойно представляли Україну на світових спортивних аренах з тридцятих років минулого сторіччя. Ці традиції «Динамо» зберігає і до сьогодні. Майже половину всіх олімпійських ліцензій на 2012 рік вибороли саме спортсмени товариства «Динамо». «Багато з сьогоднішніх лауреатів поїде до Лондону і ми сподіваємось, що динамівський внесок у медальну скарбничку України буде відчутним».

Із задоволенням представляємо вам найкращу десятку наших лауреатів у олімпійських видах спорту.

Боксери - Олександр Усик, Василь Ломаченко та Євген Хитров, які привезли звання чемпіонів світу з Баку.

Важкоатлети: Артем Іванов, срібний призер чемпіонату світу 2011 року, якого НОК визнав найкращим спортсменом України за листопад. А також Ольга Коробка, триразова бронзова призерка чемпіонату світу 2011 року, одна з найперспективніших важкоатлеток України.

Фехтувальниця Ольга Харлан, яка була олімпійською чемпіонкою у 2008 році, завоювала близько десятка медалей різного ґатунку вже цього року і, сподіваємось, найкращі результати покаже на Олімпійських іграх у Лондоні.

Борець Ібрагім Алдатов, який цього року став срібним призером чемпіонату світу, але має і медалі найвищого ґатунку.

До десятки найкращих потрапили також Ольга Саладуха (легка атлетика), Інна Осипенко-Радомська (веслування на байдарках та каное) та Дмитро Кірпулянський (сучасне п’ятиборство). На жаль, готуючись до змагань, вони не змогли особисто отримати нагороди. Але до Нового року кожен з них отримає свою нагороду.

Не менш важливим для Товариства «Динамо» є розвиток неолімпійських та професійно-прикладних видів спорту, оскільки вони спрямовані на підтримання у належній бойовій та професійній формі військовослужбовців, представників правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб України. Адже Товариство «Динамо» об’єднує у своїх лавах майже десять різних структур.

Тому приємно відзначити, що ці спортсмени також досягають значних успіхів на міжнародних аренах.

До десятки найкращих увійшли чемпіони світу та призери чемпіонатів світу 2011 року: Агафонов Олександр (панкратіон), Агаханов Давид (кікбоксінг), Бондаренко Валентин (гирьовий спорт), Давидко Ольга (сумо), Коломієць Олександр (самбо), Лахман Володимир (панкратіон), Мосіяш Валентин та Михайлінчик Василь (гирьовий спорт), Свистунов Володимир (пауерліфтинг), Улезлов Антон (універсальний бій).

 

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Федерація сучас...

» Спортивний комі...

» Національний ол...

» Федерація біатл...

» Міністерство мо...

 
 

» Федерація панк...

» Національний ол...

» FILA

» Чемпіон

» Федерація легк...