Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум
Рівненська обласна організація ФСТ «Динамо»

Рівненська обласна організація ФСТ «Динамо»

 

     Перші історичні факти діяльності динамівців Рівненщини задокументовані в архівах в березні 1945-го року. Динамівці Рівненщини вписали багато славних сторінок в історію становлення й розвитку фізичної культури та спорту в Україні. Фізичне виховання в «Динамо» має специфічну спрямованість. Виходячи з цього, в колективах фізичної культури здебільшого культивуються ті види спорту, які насамперед формують службово-прикладні навички.

     На протязі 5-ти місяців 2011-го року Рівненська обласна організація «Динамо» спрямовувала свою діяльність на виконання статутних завдань товариства. Обласна організація об’єднує 15 колективів фізичної культури та 4590 членів товариства.

     Рівненська облорганізація «Динамо» об’єднує у своїх лавах чимало видатних вихованців: Гуцалюк Ігор – багаторазовий призер та чемпіон України, Європи та Світу з кікбоксингу; Кроль Роман – багаторазовий призер та чемпіон України, Європи та Світу з кікбоксингу; Хавтура Валентин – багаторазовий призер України, Європи та Світу зі стрільби з лука; Слободенюк Вадим – багаторазовий  призер та чемпіон України, Європи та Світу з легкої атлетики; Ціпан Вадим – багаторазовий  призер та чемпіон України з веслування на байдарках і каное; Котвінський Олексій – багаторазовий призер та чемпіон Світу, Європи та України з гирьового спорту.

     Пріоритетними видами спорту облорганізації є: кікбоксинг, стрільба з лука, легка атлетика, стрільба кульова,  веслування на байдарках і каное.

     Спортивними спорудами Рівненської обласної організації «Динамо» ФСТ «Динамо» України є спортивно-оздоровча база в с. Товпижин Демидівського району, та спортивний зал, що знаходиться у м. Рівне на вулиці Пушкіна, 4.

     При організації створена комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Юний динамівець», яка розпочала свою діяльність 17 листопада 2008 року. Згідно постанови президії обласної організації видами спорту, що культивуються в закладі є: плавання, легка атлетика, велосипедний спорт (шосе), стрільба з лука, стрільба з пневматичної зброї, тхеквондо (олімпійська версія).


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Міністерство мо...

» Національний ол...

» Федерація біатл...

» Федерація сучас...

» Спортивний комі...

 
 

» Чемпіон

» Sport analytic

» Федерація легк...

» FILA

» Коментатор