Про нас   Новини   Інтерв'ю   Галерея   Контакти   Форум

Динамівка з Миколаївщини Ольга Харлан - прапороносець України на закритті Олімпійських ігор

Високої честі нести державний прапор України на церемонії закриття Ігор ХХХІ Олімпіади в Ріо-де-Жанейро довірено видатній фехтувальниці, спортсменці Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України Ользі Харлан.

«Для мене це величезна честь. В мене і так був гарний настрій, а тепер важко стримати усі відчуття. Я понесу прапор України! Пишаюсь цим!», - з щасливою посмішкою та великою радістю поділилася Ольга своїми емоціями з прес-службою Національного олімпійського комітету.

На Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро Ольга Харлан здобула бронзову нагороду в індивідуальній першості з фехтування на шаблях, а також привела команду шаблісток до срібних медалей.

Нагадаємо, що в Пекіні-2008 Харлан стала Олімпійською чемпіонкою в командних змаганнях, а в Лондоні-2012 виборола індивідуальну "бронзу".
Ольга Харлан – багаторазова чемпіонка світу і Європи. Вона неодноразово визнавалася найкращою спортсменкою року Україні, а також є рекордсменкою за визнанням найкращою спортсменкою місяця, отримавши від Національного олімпійського комітету вже 9 подібних високих нагород. 

Повернутися
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» Федерація сучас...

» Федерація біатл...

» Міністерство мо...

» Національний ол...

» Спортивний комі...

 
 

» Міжнародний Олі...

» Національний ко...

» Федерація панк...

» Союз гирьового ...

» Sport analytic