Обласною організацією щорічно проводиться ряд спортивних заходів. Насамперед, це комплексні змагання за програмою «Динаміада» з неолімпійських та професійно–прикладних видів спорту, до яких залучається понад 5 тисяч правоохоронців, що становить майже чверть загальної кількості членів Товариства, спортивні змагання, присвячені знаменним датам держави та обласної організації.

Стало традиційним проведення на базі обласної організації чемпіонатів та першостей України з цілого ряду видів спорту: це чемпіонати України з рукопашного бою, академічного веслування, чемпіонат Внутрішніх військ з боротьби самбо, Чемпіонат України серед ВУЗів з боротьби дзюдо, а також першості та чемпіонати області з багатьох видів єдиноборств: карате кіокушин, тайський бокс Муей Тай, кікбоксінг, методичні та атестаційні семінари з видів єдиноборств. Постійно надається організаційна та фінансова допомога структурним підрозділам товариства в проведенні спортивно–масових заходів.

Тренери і спортсмени, організатори фізкультурно–оздоровчої та спортивної роботи Товариства вносять вагомий внесок у зростання загального рейтингу обласної організації, примноження славних традицій, започаткованих попередніми поколіннями динамівців. На теперішній час у Дніпропетровській організації та правоохоронних органах області працюють і проходять службу десять заслужених майстрів спорту України (Лукашевич О., Заскалько О., Губенко О., Греков В., Прокоф’єва М., Давидко О., Прищепа М., Зіненко О., Шацьких В., Косенко О.), 31 майстер спорту України міжнародного класу, 198 майстрів спорту України, понад сімсот кандидатів у майстри спорту, більш як 7000 першорозрядників і спортсменів масових розрядів.

Успішно функціонують 2 комплексні дитячо–юнацькі спортивні школи «Динамо», які створені при обласній організації. До 2009 року при обласній організації діяла тільки одна школа. В 2009 році не дивлячись на фінансові труднощі була відкрита і друга – обласна КДЮСШ. З відділеннями не тільки у Дніпропетровську, а й у Кривому Розі, Нікополі та Жовтих водах. На сьогоднішній день там розвивають 10 видів спорту, якими займаються 498 вихованців, навчальний процес в школі проводять 32 тренери–викладачі вищих категорій. Впевнено виступає на першостях світу і Європи серед юніорів та юнаків динамівська молодь.

За час існування спортивних шкіл підготовлено 1 заслуженого майстру спорту України – Шацьких Володимира, 5 майстрів спорту України міжнародного класу (Лукашевич Олексій, Дараган Олексадр, Чечет Валентин, Мчелідзе Гурам, Бідняк Іван – завоював ліцензію на участь у Олімпійських іграх в Лондоні 2012 року), 71 майстра спорту України, 243 кандидати у майстри спорту, 755 спортсменів 1-го та масових розрядів.

Дніпропетровській організації належить спортивний комплекс «Динамо.

Постійно проводиться робота по залученню підростаючого покоління до занять фізичною культурою та спортом за місцем проживання. Прикладом цього є діяльність спортивного клубу «Динамо–S», в якому культивуються боротьба дзюдо, самбо та сумо. Клуб має великі спортивні досягнення: він є володарем кубку Європи 2002 року, переможцем чемпіонату України-2005 серед клубів. Для працівників правоохоронних органів та їх сімей на базі обласної організації створені і функціонують секції з рукопашного бою, карате кіокушин, кульової стрільби. В тирах обласної організації постійно проводяться навчально–тренувальні стрільби з особовим складом органів та підрозділів правоохоронних органів області.

В цьому році перенесено експозицію музею динамівської слави Дніпропетровщини в нове відремонтоване приміщення. Плідно працює рада ветеранів-динамівців Дніпропетровщини, яку очолює почесний майстер спорту СРСР, почесний динамівець СРСР Малюга Віктор Матвійович – полковник у відставці. Ветерани товариства діляться своїм неоціненним досвідом з молодим поколінням спортсменів.

 

Спільна робота Дніпропетровської обласної організації ФСТ «Динамо» України і Дніпропетровської обласної молодіжної громадської патріотичної організації «ПАТРІОТ-Д» дає позитивні результати

 

З метою патріотичного виховання молоді, пропаганди здорового способу життя залучення до регулярних занять фізичною культурою і спортом, патріотичного виховання молоді, формування позитивного образу захисника Вітчизни в 2010 році при безпосередній участі фахівців Дніпропетровської обласної організації ФСТ «Динамо» України була створена Дніпропетровська обласна молодіжна громадська організація «ПАТРІОТ-Д». Організація є добровільною місцевою молодіжною громадською організацією яка діє на підставі статуту.

Основними завданнями молодіжної організації є сприяння реалізації державної молодіжної політики в частині підтримки творчих ініціатив молоді; сприяння залученню молоді до участі у роботі спортивних гуртків та секцій, фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходах; сприяння популяризації та розвитку з олімпійських, неолімпійських та службово-прикладних видів спорту; організація спортивної роботи серед дітей сиріт; популяризацію динамівського руху серед молоді.

Співпраця з Дніпропетровською обласною організацією ФСТ «Динамо» України та Управлінням з питань фізичної культури та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації до регулярних занять в спортивних клубах, секціях «Юний динамівець» залучено понад 300 дітей та підлітків. Організацією проведено понад 30 різноманітних фізкультурно-масових, спортивних та тематичних заходів.

Серед них зустрічі молоді з ветеранами Великої Вітчизняної війни, ветеранами-динамівцями, провідними тренерами та відомими спортсменами Дніпропетровщини.

Почесний майстер спорту СРСР з фехтування, Почесний динамівець, голова ради ветеранів Дніпропетровської обласної організації ФСТ «Динамо» України, ветеран ВОВ, полковник у відставці Малюга Віктор Матвійович, а також ветеран ВОВ, Почесний динамівець, член президії ради ветеранів Дніпропетровської обласної організації ФСТ «Динамо» України; Баленко Микола Єлізарович, Учасник бойових дій, майстер спорту СРСР з боротьби вільної, член президії ради ветеранів Дніпропетровської обласної організації ФСТ «Динамо» України, почесний динамівець, підполковник запасу, Скалозуб Іван Андрійович, Учасник бойових дій, майстер спорту СРСР з важкої атлетики, член президії ради ветеранів Дніпропетровської обласної організації ФСТ «Динамо» України, Почесний динамівець Мироненко Володимир Іванович, майстер спорту СРСР з боротьби самбо та дзюдо, член президії ради ветеранів ДОО ФСТ «Динамо» України, Почесний динамівець, підполковник у відставці Крикун Георгій Дмитрович, залужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, завідуючий кафедри боротьби Дніпропетровського державного інституту фізичної культури і спорту, майстер спорту СРСР з боротьби вільної, суддя міжнародної категорії Махінько Микола Павлович, залужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, майстер спорту СРСР з греко-римської боротьби, суддя міжнародної категорії Ставрінов Микола Георгійович, залужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, майстер спорту СРСР з сучасного п’ятиборства, президент Дніпропетровської обласної федерації кульової стрільби Меркулов Євгеній Васильович, заслужений майстер спорту України з боротьби дзюдо, учасник 2 олімпійських ігор Греков Валентин, заслужений майстер спорту України з боротьби з греко-римської боротьби, учасник олімпійських ігор, чемпіон світу Шацьких Володимир, майстер служби України міжнародного класу з кульової стрільби, неодноразовий чемпіон України, призер чемпіонатів Світу та Європи, виборов 3 ліцензії на участь в олімпіаді 2012 року в Лондоні Бідняк Іван, які розповіли «Юним динамівцям» про свій бойовий, спортивний шлях і життєвий досвід.

Не абияку роль у вихованні молоді, її професійної орієнтації відіграють Тематичні екскурсії: до аерокосмічного музею; Дніпропетровського університету внутрішніх справ; тематичні вечори «Юний пожежник» та «Юний міліціонер».

Два виїзди до спортивно – оздоровчого табору «Веселинка» с. Варюшино Кіровоградської області, під час яких було організовано навчально-тренувальні збори з самозахисту, проведення різноманітних спортивних ігор та вікторин та конкурсів, спортивного орієнтування, змагань зі стрільби з пневматичної зброї залишать в пам’яті дітей на все життя.

Спільно з Дніпропетровською обласною організацією ФСТ «Динамо» України проведено низку спортивних та масових заходів - «Тато, мама я разом спортивна родина», «Від першої перемоги – до олімпійських висот», «Спортивний КВН», реалізовано екологічну програму «Патріот – Д» за чисті ліси, конкурс серед спортивних сімей «Бойова сім’я», серед дітей сиріт дитячого будинку «Сирітству НІ!», «Чаруючі школи бойових мистецтв».

У «Дні відкритих дверей» обласної організації ФСТ «Динамо» України вихованці військово-патріотичного ліцею відвідали музей «Динамівської слави» Дніпропетровської обласної організації ФСТ «Динамо» України.

До фізкультурно-оздоровчої та роботи спортивних секцій молодіжна організація «Патріот-Д» залучає провідних тренерів та фахівців області.

Налагоджена тісна співпраця з Управлінням з питань фізичної культури та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації, Управлінням у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради, федераціями рукопашного бою та єдиноборств Дніпропетровської області, федерацією пожежно-прикладних видів спорту Дніпропетровської області, військово-патріотичним ліцеєм, дитячим будинком для дітей сиріт.

Робота Дніпропетровської обласної молодіжної громадської патріотичної організації «ПАТРІОТ-Д» та Дніпропетровської обласної організації ФСТ «Динамо» України широко висвітлюється в засобах масової інформації та на місцевому телебаченні.

Біатлон

25.01.2021
Незабаром у польському місті Душніках-Здруй стартує чемпіонат Європи з біатлону.

Вільна боротьба

25.01.2021
Цими днями у м. Харкові відбувся чемпіонат України з вільної...

Вітаємо з 60-річним ювілеєм Ігоря Івановича Бєланова!

21.01.2021
Найщиріші побажання здоров'я міцного, життя запального, добробуту, щастя!

Контакти

Адреса: 01021, місто Київ, вулиця Інститутська, 29/3(044) 253-64-25(063) 648-62-69Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Використання матеіралів дозволено за умови посилання на сайт dynamo.ua


© 2021 dynamo Сайт создан WEB-студией In-Look