Спочатку динамівські активісти ставили за мету зміцнення фізичної підготовки, удосконалювання прикладних навичок, необхідних тим, хто стояв на стражі законів радянської держави. Уміння влучно стріляти, відмінне володіння мотоциклом і велосипедом, застосування прийомів самооборони зі зброєю і без неї, виховання витривалості – усі ці якості перші одеські інструктори-динамівці виховували у чекістів, працівників одеської міліції на заняттях кружків і секцій зі стрільби, велоспорту, самбо.

На цей час Одеська обласна організація ФСТ| "Динамо" України об'єднує 23 колективи фізкультури, 17251 членів ФСТ "Динамо" України.

Одеська обласна організація і донині приділяє велику увагу роботі з розвитку фізичної культури і спорту в первинних організаціях (КФК), підвищенню фізичної підготовки співробітників – динамівців. Понад 60 років в організації проводиться щорічна Спартакіада серед колективів фізкультури, а також різні турніри і спортивні свята. Пріоритет у Спартакіаді віддається службово-прикладним видам спорту. Всього в різних спортивно-масових заходах беруть участь більше 3 тисяч членів товариства "Динамо".

За роки свого існування Одеська обласна організація ФСТ "Динамо" підготувала 25 учасників Олімпійських ігор, 9 Заслужених майстрів спорту і майже 80 майстрів спорту міжнародного класу.

Серед них Олімпійські Чемпіони Микола Авилов, Юрій Білоног (легка атлетика), Яків Желєзняк (кульова стрільба), Володимир Семенець (велоспорт), Олена Хомрова (фехтування); чемпіони світу і Європи Сергій Райников, Віктор Макаров (кульова стрільба), чемпіони Європи Фируз Маргіані (дзюдо), Григорій Пастернак (кульова стрільба), Віктор Єфтені (вільна боротьба), Юрій Єгошин і Павло Іллічов (плавання), Олег Харитонов (веслування на байдарках і каное). Прославили ім'я Одеського "Динамо" і призери чемпіонатів світу, Європи, а також різних міжнародних змагань Лія Хітріна, Нуну Абашидзе, Ігор Дугинець, Павло Рощін, Станіслав Мельников, Катерина Карсак (легка атлетика); Олександр Джабурія і Юлія Богачова (плавання); Вадим Тасоєв, Василь Федоришин, Ганна Василенко (вільна боротьба); Валерій Рухлядєв (самбо); Лері Накані і Геннадій Ярьоменко (дзюдо); Наталія Бурдейна (стрільба із луку).

Щороку до складу збірних команд країни з 8 видів спорту, що культивуються в області, входять близько 60 спортсменів організації, з них понад 20 – до основного складу. У кожній з чотирьох останніх Олімпіад – Атланта, 1996 р.; Сіднеї, 2000 р.; Афіни, 2004 р. та Пекін, 2008 р. – брало участь шість одеських динамівців.

У двох СДЮШОР (спеціалізованих дитячо-юнацьких школах олімпійського резерву) і п’яти спортивних секціях працюють 44 тренера, з яких 12 Заслужених тренерів України і 16 фахівців Вищої тренерської категорії. Під їх керівництвом понад 800 дітей займаються легкою атлетикою, плаванням, веслуванням на байдарках і каное, кульовою стрільбою, вільною боротьбою, дзюдо і стрільбою із лука.

Для успішного виконання статутних завдань організації необхідно мати власну сучасну спортивну базу. Одеська обласна організація ФСТ "Динамо" прикладає немало зусиль для збереження і вдосконалення своїх спортивних споруд - стадіону і спорткомплексу "Динамо", водної станції і водно-веслувальної бази.

Стадіон "Динамо" укомплектований інвентарем і обладнанням для проведення тренувань і змагань з усіх видів легкої атлетики. На території стадіону є майданчики для гри у волейбол, баскетбол і міні-футбол; стрілецький тир, спеціалізований зал боротьби, тенісний корт, тренажерні зали.

У спортивному комплексі "Динамо" - ігровий і тренажерні зали, 25-метровий плавальний басейн і малий басейн для навчання плаванню.

На спортивних базах облорганізації щорічно проводиться більше 40 змагань обласного, національного і міжнародного рівнів.

Біатлон

25.01.2021
Незабаром у польському місті Душніках-Здруй стартує чемпіонат Європи з біатлону.

Вільна боротьба

25.01.2021
Цими днями у м. Харкові відбувся чемпіонат України з вільної...

Вітаємо з 60-річним ювілеєм Ігоря Івановича Бєланова!

21.01.2021
Найщиріші побажання здоров'я міцного, життя запального, добробуту, щастя!

Контакти

Адреса: 01021, місто Київ, вулиця Інститутська, 29/3(044) 253-64-25(063) 648-62-69Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Використання матеіралів дозволено за умови посилання на сайт dynamo.ua


© 2021 dynamo Сайт создан WEB-студией In-Look