Перший заступник голови   ФСТ «Динамо» , віцепрезидент НОК України   Віктор Корж 2 липня  відвідав Вінниччину. У ході візиту  відбулась  зустріч з головою Вінницької облдержадміністрації Сергієм Борзовим, начальником ГУНП   у Вінницькій області  Іваном Іщенком,  начальником  управління фізичної культури та спорту  облдержадміністрації  Сергієм Чернявським. 
       Під час зустрічі  обговорювались питання розвитку фізичної культури та спорту, дитячо-юнацького  спорту, олімпійського руху, особливості  фізичної  підготовки правоохоронців, що відбувається відповідно до статутних завдань товариства «Динамо».  Також порушувались питання  поліпшення  стану спортивної  інфраструктури  територіальної організації «Динамо» і створення на її базі Центру олімпійської підготовки. Було розглянуто можливість  проведення   у Вінниці чемпіонату України з велоспорту на шосе.
       Учасники зустрічі    відвідали Вінницьку   фабрику «Динамо», що   є успішним підприємством , яке експортує продукцію у низку країн ЄС.

Вітаємо з 60-річним ювілеєм Ігоря Івановича Бєланова!

21.01.2021
Найщиріші побажання здоров'я міцного, життя запального, добробуту, щастя!

В Одесі оновлюють спортивну олімпійську базу

21.01.2021
Реконструкцію обіцяють завершити до святкування 30-річчя Незалежності України...

Сучасне п’ятиборство

18.01.2021
Цими днями у м. Києві відбувся чемпіонат України з сучасного...

Контакти

Адреса: 01021, місто Київ, вулиця Інститутська, 29/3(044) 253-64-25(063) 648-62-69Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Використання матеіралів дозволено за умови посилання на сайт dynamo.ua


© 2021 dynamo Сайт создан WEB-студией In-Look