«МОЗ погоджено підпорядкування Центру спортивної медицини Мінмолодьспорту. І це є вкрай важливо насамперед з точки зору перспектив розвитку фізичної культури та спорту і забезпечення здоров'я нації в Україні», - підкреслив голова Медичної комісії НОК, перший заступник голови ФСТ «Динамо» Віктор Корж.

       Водночас, Віктор Корж нагадав, що останнім часом Центр, який був підпорядкований Мінохорониздоров'я України, не міг ефективно функціонувати. По-перше, через те, що фінансування установи здійснювалося за залишковим принципом. А по-друге, внаслідок того, що його управлінням в Мінохоронздоров'я, фактично, ніхто не займався.

       «Я впевнений, що спортивна спільнота схвально сприйме це рішення, яке було прийнято, значною мірою, завдяки принциповості та наполегливості профільного міністра Вадима Гутцайта. Адже усі розуміють наскільки діяльність Центру є необхідною з огляду постійного моніторингу стану здоров'я вихованців спортивних шкіл, членів збірних команд і великої спільноти пересічних фізкультурників», - наголосив голова Медичної комісії НОК. За його словами, саме на Центр покладені повноваження науково-методичного супроводу стану здоров'я зазначених категорій спортсменів. «Наступним кроком має стати формування єдиної системи координації спортивних диспансерів в регіонах. Цю координацію має здійснювати саме Центр спортивної медицини. Переконаний, зусиллями Мінмолодьспорту та НОК України це вдасться забезпечити», - підсумував Віктор Корж.

 

Відтепер ФСТ «Динамо» і на YouTube!

03.07.2020
Огляд спортивних подій Товариства та багато іншого вже на каналі...

Про розвиток спорту та динамівського руху на Вінниччині

03.07.2020
Перший заступник голови ФСТ «Динамо» , віцепрезидент...

З Міжнародним днем спортивного журналіста!

02.07.2020
Сьогодні - Міжнародний день спортивного журналіста.

Контакти

Адреса: 01021, місто Київ, вулиця Інститутська, 29/3(044) 253-64-25(063) 648-62-69Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Використання матеіралів дозволено за умови посилання на сайт dynamo.ua


© 2020 dynamo Сайт создан WEB-студией In-Look