«МОЗ погоджено підпорядкування Центру спортивної медицини Мінмолодьспорту. І це є вкрай важливо насамперед з точки зору перспектив розвитку фізичної культури та спорту і забезпечення здоров'я нації в Україні», - підкреслив голова Медичної комісії НОК, перший заступник голови ФСТ «Динамо» Віктор Корж.

       Водночас, Віктор Корж нагадав, що останнім часом Центр, який був підпорядкований Мінохорониздоров'я України, не міг ефективно функціонувати. По-перше, через те, що фінансування установи здійснювалося за залишковим принципом. А по-друге, внаслідок того, що його управлінням в Мінохоронздоров'я, фактично, ніхто не займався.

       «Я впевнений, що спортивна спільнота схвально сприйме це рішення, яке було прийнято, значною мірою, завдяки принциповості та наполегливості профільного міністра Вадима Гутцайта. Адже усі розуміють наскільки діяльність Центру є необхідною з огляду постійного моніторингу стану здоров'я вихованців спортивних шкіл, членів збірних команд і великої спільноти пересічних фізкультурників», - наголосив голова Медичної комісії НОК. За його словами, саме на Центр покладені повноваження науково-методичного супроводу стану здоров'я зазначених категорій спортсменів. «Наступним кроком має стати формування єдиної системи координації спортивних диспансерів в регіонах. Цю координацію має здійснювати саме Центр спортивної медицини. Переконаний, зусиллями Мінмолодьспорту та НОК України це вдасться забезпечити», - підсумував Віктор Корж.

 

Усі ознаки європейської моделі управління спортом в Україні є

28.09.2020
Віцепрезидент НОК Віктор Корж про одвічну українську хворобу все реформувати...

Динамівці – чемпіони Європи з веслування академічного серед юніорів до 19 років

28.09.2020
У сербському місті Белград розпочався чемпіонат Європи з веслування академічного...

Чемпіонат України з літнього біатлону

28.09.2020
У Чернігові завершився чемпіонат України з літнього біатлону.

Контакти

Адреса: 01021, місто Київ, вулиця Інститутська, 29/3(044) 253-64-25(063) 648-62-69Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Використання матеіралів дозволено за умови посилання на сайт dynamo.ua


© 2020 dynamo Сайт создан WEB-студией In-Look