17 червня під головуванням першого заступника голови ФСТ «Динамо» України Віктора Коржа відбулась нарада в онлайн-режимі з керівниками територіальних осередків товариства. В центрі уваги учасників відеоконференції були організаційні питання, пов’язані з відновленням роботи обласних організацій та проведенням спортивних заходів в умовах карантину в Україні з урахуванням епідеміологічної ситуації, яка залишається складною.

       У ході конференції Віктор Корж закликав динамівських керівників під час організації та проведення спортивних заходів жорстко дотримуватися вимог карантину (контролювати проведення дезінфекції приміщень та територій, забезпечувати вимірювання температури учасників змагань тощо). «Ситуація з поширенням коронавірусу залишається непростою і, на жаль, бачимо нове зростання кількості хворих. Тому маємо усвідомлювати ступінь нашої відповідальності за здоров’я спортсменів та усіх підлеглих працівників», - підкреслив перший заступник голови ФСТ «Динамо».

       Нагадаємо, що в товаристві «Динамо» не було скасовано спортивні заходи з олімпійських та неолімпійських видів спорту. Змагання перенесені і відбуватимуться відповідно до Календаря спортивних заходів з урахуванням вимог карантину в Україні. 

Усі ознаки європейської моделі управління спортом в Україні є

28.09.2020
Віцепрезидент НОК Віктор Корж про одвічну українську хворобу все реформувати...

Динамівці – чемпіони Європи з веслування академічного серед юніорів до 19 років

28.09.2020
У сербському місті Белград розпочався чемпіонат Європи з веслування академічного...

Чемпіонат України з літнього біатлону

28.09.2020
У Чернігові завершився чемпіонат України з літнього біатлону.

Контакти

Адреса: 01021, місто Київ, вулиця Інститутська, 29/3(044) 253-64-25(063) 648-62-69Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Використання матеіралів дозволено за умови посилання на сайт dynamo.ua


© 2020 dynamo Сайт создан WEB-студией In-Look