На думку віцепрезидента НОК України, першого заступника голови ФСТ "Динамо" Віктора Коржа, керівництво МОК на чолі з Томасом Бахом ухвалило слушне рішення щодо перенесення на рік Олімпійських ігор - 2020.

       "Дуже добре, що у МОК дослухались до пропозицій Канади, Австралії, Норвегії та, власне, самих організаторів в особі прем'єр-міністра Японії Сіндзо Абе, - підкреслив він.- Адже глобальні виклики у зв' язку з пандемією COVID-19 змушують переглядати традиційні підходи й часом застосовувати непрості та, можливо, непопулярні кроки з головною метою - зберегти здоров'я та життя мільйонів людей". На думку Віктора Коржа, сфери спорту це стосується в першу чергу, зважаючи на ризики щодо участі атлетів у великих масових заходах, травматичністю під час тренувального процесу тощо.

       Є й суто спортивні професійні аспекти. " Про яке повноцінне тренування може йти мова, коли усі бази олімпійської підготовки зачинені у зв'язку з НС в Україні? Крім того, є країни, де взагалі про серйозну підготовку до Ігор говорити неможливо."

       " Памятаймо слова президента МОК Томаса Баха, що життя людини має перевагу над усім, включаючи проведення Ігор. До речі, ці слова дуже співзвучні з базовим конституційним принципом, що життя, здоров'я та безпека громадян є найвищою соціальною цінністю в нашій державі",- переконаний Віктор Корж. 

Контакти

Адреса: 01021, місто Київ, вулиця Інститутська, 29/3(044) 253-64-25Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Використання матеіралів дозволено за умови посилання на сайт dynamo.ua


© 2020 dynamo Сайт создан WEB-студией In-Look