Під головування Віктора Коржа відбулось засідання Медичної комісії НОК України. Члени комісії обговорили низку актуальних питань – доповнення до законопроекту про внесення змін до Закону «Про фізичну культуру і спорт» (щодо впорядкування проведення спортивних заходів та занять фізичною культурою та спортом) і Наказу Міністерства культури, молоді та спорту та Міністерства охорони здоров’я України «Про медичне забезпечення фізкультурно-оздоровчих заходів».

       До речі, Медична комісія НОК і товариство «Динамо» підтримують більшість пропозицій до базового закону. Водночас, деякі положення не були підтримані. Зокрема, які передбачають обов’язкову плату учнів дитячо-юнацьких спортивних від 6 до 18 років. На думку Віктора Коржа, такі норми зачіпають права дітей з сімей, які опинились у складних обставинах. Це може призвести до того, що такі діти не зможуть відвідувати ДЮСШ, що не можна допустити. Саме тому експерти Медичної комісії розробили та передали до Верховної Ради низку пропозицій до законопроекту. 

04.03.2020 03

 

Особистий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное

05.08.2020
У місті Дніпро завершився особистий чемпіонат України з веслування на...

Динамівці - переможці 3 туру чемпіонату України з водного поло

30.07.2020
Як повідомляє Львівська обласна організація ФСТ "Динамо", у Кам’янському тривають...

Контакти

Адреса: 01021, місто Київ, вулиця Інститутська, 29/3(044) 253-64-25(063) 648-62-69Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Використання матеіралів дозволено за умови посилання на сайт dynamo.ua


© 2020 dynamo Сайт создан WEB-студией In-Look