Останнім часом у регіональній пресі з`являються повідомлення про нібито відчуження майна і земельних ділянок Одеської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

       Я, як голова Товариства, заявляю, що інформація, яка висловлюється місцевими Одеськими виданнями та так званими активістами, ґрунтується виключно на чутках і є провокацією, спрямованою проти керівництва Одеської обласної організації Товариства.

       Одеська обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України є однією з авторитетних і потужних організацій Товариства, майновий комплекс якої, відповідно до постанови Кабінету міністрів України, має статус бази олімпійської підготовки.

       Тільки за останні три роки в розвиток інфраструктури Одеської організації «Динамо» та оновлення матеріально-технічної бази вкладено більше ніж 38 млн.грн., проведено реконструкцію стадіону, баскетбольного майданчику, плавального басейну, гуртожитку для спортсменів, чим повністю забезпечено необхідні умови для підготовки збірних команд України до змагань міжнародного рівня. На 2020 рік передбачено видатки на подальшу модернізацію та поліпшення спортивних споруд Організації.

       Кожного дня я бачу, що робота одеських динамівців змінюється на краще. Проте, такий хід подій, можливо, суперечить інтересам людей, які хочуть бачити на місці спорткомплексів чергові багатоповерхівки або котеджі із закритою для мешканців Одеси територією.

       Такого не станеться! Перепрофілювання та продажу майна Товариства не буде. На цих спортивних спорудах вели підготовку к головним стартам планети 10 учасників літніх Олімпійських ігор, понад 20 призерів чемпіонатів світу та Європи. Одеська обласна організація і надалі буде розвивати та вдосконалювати свою матеріально-технічну базу, забезпечуючи здорове майбутнє для наших дітей, досягати нових спортивних звершень та перемог.

Товариський матч з міні-футболу. Миколаїв

03.12.2020
30 листопада в ігровому залі Миколаївської обласної організації ФСТ "Динамо"...

Чемпіонат Європи з боксу серед юніорів

02.12.2020
У столиці Болгарії триває чемпіонат Європи з боксу серед юніорів.

Здобутки динамівців на Polish Open Kaliber 2020

02.12.2020
У Польщі завершилися щорічні міжнародні змагання зі стрільби кульової Polish...

Контакти

Адреса: 01021, місто Київ, вулиця Інститутська, 29/3(044) 253-64-25(063) 648-62-69Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Використання матеіралів дозволено за умови посилання на сайт dynamo.ua


© 2020 dynamo Сайт создан WEB-студией In-Look