У Миколаєві  відбулась ХІІ позачергова конференція  обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України» . 
       У заході взяли  участь  перший заступник голови ФСТ «Динамо України Віктор Корж, начальник ГУНП у Миколаївській області Олександр Анохін,  перший заступник голови Миколаївської обласної організації ФСТ «Динамо України Валерій Барський  та інші почесні гості.
       Під час конференції було заслухано звіт першого заступника голови МОО  ФСТ «Динамо» Валерія  Барського за  період з червня 2018- го  по листопад 2019 року, який  було одноголосно ухвалено, внесено зміни до складу  президії та обрано  делегатів для участі у всеукраїнській конференції ФСТ "Динамо" України.
       На конференції були відзначені ветерани спорту, громадські діячі, видатні тренери та спортсмени-динамівці. Вони отримали  нагороди  за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, пропаганду  динамівського руху та продовження  славетних  спортивних традицій  Миколаївщини, а також з нагоди 95-ї річниці створення ФСТ «Динамо» України.
       Наприкінці заходу було  відзначено переможців та  призерів чемпіонату Миколаївської обласної організації   за програмою комплексних змагань «Динаміада-2019»
 
14.11 02
 

 

Відтепер ФСТ «Динамо» і на YouTube!

03.07.2020
Огляд спортивних подій Товариства та багато іншого вже на каналі...

Про розвиток спорту та динамівського руху на Вінниччині

03.07.2020
Перший заступник голови ФСТ «Динамо» , віцепрезидент...

З Міжнародним днем спортивного журналіста!

02.07.2020
Сьогодні - Міжнародний день спортивного журналіста.

Контакти

Адреса: 01021, місто Київ, вулиця Інститутська, 29/3(044) 253-64-25(063) 648-62-69Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Використання матеіралів дозволено за умови посилання на сайт dynamo.ua


© 2020 dynamo Сайт создан WEB-студией In-Look